reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Moje tsh 2.25 czy jeszcze w normie ?

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Wczoraj sie wazylam 62.6 a dzisiaj juz 62.2 I z dnia na dzien coraz mniej...troche sie martwie

2nn3w1d3vu1uo7f6.png

Agunia przepraszam... ale 99% Twoich postów to smuty i czarnowidztwo.
Teraz jeszcze detektor dojdzie i z tym zwiazane nowe problemy.
Dziewczyno, jesteś w ciąży!
Ciesz się tym a nie ciągle narzekaj.
Zobacz... wczoraj trzy wspaniałe kobiety być może stracą swoje największe marzenie.
Trochę pokory do zycia... proszę.
Co do wagi to takie wahania dzienne są w 200% normalne. I nie ma co tego przeżywac.
 
Agunia przepraszam... ale 99% Twoich postów to smuty i czarnowidztwo.
Teraz jeszcze detektor dojdzie i z tym zwiazane nowe problemy.
Dziewczyno, jesteś w ciąży!
Ciesz się tym a nie ciągle narzekaj.
Zobacz... wczoraj trzy wspaniałe kobiety być może stracą swoje największe marzenie.
Trochę pokory do zycia... proszę.
Co do wagi to takie wahania dzienne są w 200% normalne. I nie ma co tego przeżywac.
Naparwde tak to wyglada ?[emoji4] no to sorki jesli tak mnie zrozumialas detektor kupuje tylko dlatego zeby sobie serducha posluchac dzidzi ;) jestem bardzo zadowolona ze mam pod serduszkiem kruszynke moja druga ;)

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Wiesz takie domowe wagi też nie są dokładne wystarczy że podłoga jest trochę nierówna i już inaczej ważą, mogłaś np w jeden dzień mieć więcej wody w organizmie, jeżeli ta waga będzie lecieć w ciągu tygodnia np o 2 kg to wtedy się martw na razie poczekaj do jutra i zobacz spokojnie. Utrata wagi na początku ciąży jeżeli czujesz się kiepsko i nie masz ochoty na jedzenia, albo męczą Cię mdłości/wymioty to nic nienormalnego.
 
Wesz takie domowe wagi też nie są dokładne wystarczy że podłoga jest trochę nierówna i już inaczej ważą, mogłaś np w jeden dzień mieć więcej wody w organizmie, jeżeli ta waga będzie lecieć w ciągu tygodnia np o 2 kg to wtedy się martw na razie poczekaj do jutra i zobacz spokojnie. Utrata wagi na początku ciąży jeżeli czujesz się kiepsko i nie masz ochoty na jedzenia, albo męczą Cię mdłości/wymioty to nic nienormalnego.
Tak to prawda nie bede sie juz przejmowala;))) jak juz mdlosci mina to napewno nadrobie [emoji13]

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
W tej kamienicy 3 pokoje 70m2 za 1200 zł +media, a teraz płacimy za 35 m2, 2 malutkie pokoje 933 zł+ media, jeszcze jak łóżeczko dojdzie to już całkiem ciasno będzie.
To rzeczywiście te mieszkanie jest w o wiele lepszej cenie w porownaniu do obecnego, mam nadzieje ze tam nie ma żadnego haka:)
A teraz mieszkacie w trójkę?
 
Naticzek powodzenia

Agunia super

Anna 1800 [emoji33][emoji33][emoji33] za wynajem po tyle u was sa? Mi wychodzi 1400 z wszystkim mieszkanie dwu poziomowe dwa pokoje plus na pietrze poddasze tu mamy sypialnie, balkon, dostep do podworka

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Naticzek powodzenia

Agunia super

Anna 1800 [emoji33][emoji33][emoji33] za wynajem po tyle u was sa? Mi wychodzi 1400 z wszystkim mieszkanie dwu poziomowe dwa pokoje plus na pietrze poddasze tu mamy sypialnie, balkon, dostep do podworka

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
To jest nic.aby wynajac mieszkanie w stadarcie takim normalnym.bez luksusow ,za 2 pokoje zaplacisz minomum 2000-2500 zl plus liczniki np. Dlatego na dzien dzisiejszy niestety nie stac nas na taki komfort aby wynajac 3 pokoje bo te chodza juz za okolo 2500-3000.musimy pocieszyc sie 2.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry