reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
@CzarnaMadzia Ty kiedy masz wizytę następna? Wszystkie formalności w bankach już załatwione?
Tak... myślałam że mnie wczoraj mąż zabije, tak go ludzie wkurzali :p
Wszyscy wiemy jak w Polsce załatwia sie sprawy urzędowe czy administracyjne.
Żeby jeszcze nie było za łatwo, od 9 do 16 wszystko zalatwialismy w trójkę, razem z naszym 1.5 rocznym synkiem.
Teściowa ma nas w dupie... pewnie dla swojego drugiego wnusia wziela by wolne w pracy.
Mieszkanie w każdym razie jest juz nasze, w tym tygodniu się meldujemy w nowym miescie ;)
Dziś mąż jedzie sam do notariusza i sprzedajemy kawalerkę :)
A wizytę mam jutro na 15 :)
 
reklama
Hej dziewczyny, wczoraj byl jakiś smutny dzień. Współczuję wszystkim dzieeczynom:-(

Ja dziś bez mdłości nawet, dermatolog oglądał moje uczulenie, zapisal leki i w koncu spalam w nocy, nic nie swedzialo.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak... myślałam że mnie wczoraj mąż zabije, tak go ludzie wkurzali :p
Wszyscy wiemy jak w Polsce załatwia sie sprawy urzędowe czy administracyjne.
Żeby jeszcze nie było za łatwo, od 9 do 16 wszystko zalatwialismy w trójkę, razem z naszym 1.5 rocznym synkiem.
Teściowa ma nas w dupie... pewnie dla swojego drugiego wnusia wziela by wolne w pracy.
Mieszkanie w każdym razie jest juz nasze, w tym tygodniu się meldujemy w nowym miescie ;)
Dziś mąż jedzie sam do notariusza i sprzedajemy kawalerkę :)
A wizytę mam jutro na 15 :)
No to super:) My na razie myślimy nad wynajęciem czegoś większego bo tutaj powoli dostaję klaustrofobii ;) znalazłam super mieszkanie w kamienicy, taka przestrzeń, coś pięknego, niestety mój mąż nie podziela mojego entuzjazmu, bo wysokie bo jak to w zimie ogrzać bla bla bla ;p Jeszcze przez rok trzyma nas niestety przedszkole, 10 minut piechotą od naszego osiedla, a przenieść nie ma jak.
 
Hej dziewczynki.
Ja dzis znow mam plamienia. Dzwonilam do swojego lekarza i kazalal zazywac duphaston 3x2 tabletki. Mam nadzieje, ze pomoze, bo za chwile chyba osiwieje.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Alcarin gratuluje wizyty

Ja wstałam chora niby bez temp ale kaszel katar i cala spocona. Czekam na dziadków co małego wezma do przedszkola A ja wrócę do łóżka.


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrowka ja mam.gardlo chore rano wstalam nie moglam sliny przelknac
Mam to sama.strasznie sie denerwuje i wymyslam jakies bajki juz :/

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Marcia331 nie mów mi o jedzeniu... bo mnie tak ssie że masakra a właśnie jadę na badania [emoji21][emoji58][emoji23]

Zooska kuruj się kochana, kuruj [emoji8][emoji8][emoji8]

A wizytującym dzisiaj życzę samych pięknych [emoji173] [emoji9]


2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
No to super:) My na razie myślimy nad wynajęciem czegoś większego bo tutaj powoli dostaję klaustrofobii ;) znalazłam super mieszkanie w kamienicy, taka przestrzeń, coś pięknego, niestety mój mąż nie podziela mojego entuzjazmu, bo wysokie bo jak to w zimie ogrzać bla bla bla ;p Jeszcze przez rok trzyma nas niestety przedszkole, 10 minut piechotą od naszego osiedla, a przenieść nie ma jak.
Z tym grzaniem to niestety Twój mąż ma rację :/ Moja siostra wynajmowala w Warszawie mieszkanie w kamienicy i w zimie nie dało się jego dogrzac.
A powiesz coś więcej o tym mieszkaniu? Jaka powierzchnia, ile pokoi, jaki rozkład?:)
 
Do góry