reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny leki na alergię ktoś zażywa? Bo ja muszę i holenderska lekarka domowa powiedziała że mogę je cały czas brać ale nie mam do nich zaufania i głupieje a brać muszę
 
reklama
Hej dziewczynki[emoji5] ciezko jest was nadrobic.
Fajne macie zwierzaki. Ja mam dwa koty, ale mieszkam na wsi i one calymi dniami spedzaja w piwnicy.
Bylam dzis na badaniach i poszlam do innego gina, bo czuje pieczenie w pochwie. Rano mialam takie bezowe uplawy. A wizyta dopiero za tydzien. Zwiekszyl mi dawke duphastonu na 3 rqzy dziennie dal jakie globulki dopochowoe i kazal sie smaroqac clotrimazolem. Co o tym myslicie?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Hej dziewczynki[emoji5] ciezko jest was nadrobic.
Fajne macie zwierzaki. Ja mam dwa koty, ale mieszkam na wsi i one calymi dniami spedzaja w piwnicy.
Bylam dzis na badaniach i poszlam do innego gina, bo czuje pieczenie w pochwie. Rano mialam takie bezowe uplawy. A wizyta dopiero za tydzien. Zwiekszyl mi dawke duphastonu na 3 rqzy dziennie dal jakie globulki dopochowoe i kazal sie smaroqac clotrimazolem. Co o tym myslicie?

f2w3yx8d8eesu797.png
Kup jeszcze Tantum Rosa do płukania na zewnątrz .....
 
Bóle podbrzusza, mdłości, czasem zgagę, zostały mi tylko wrażliwe piersi a tak to nie mam nic.
Niestety dzwoniłam wczoraj i dr nie ma już terminów. W poniedziałek idę na nfz ale nigdy tam nie byłam i nie wiem czy robią usg.
Będę cierpliwa tyle mi zostało. Cierpliwość. Postaram się nie myśleć o tym.


Spokojnie, ja tez początkowo byłam mocno zestresowana, że nie mam praktycznie żadnych objawów poza spóźniającym się okresem:) Ale na chwilę obecną bardzo to doceniam, bo w poprzednich dwóch ciążach nie mogłam w ogóle funkcjonować. Ciagle wisiałam na wc a teraz przy dwójce dzieci to byłby istny hardcore bez mamy:) Nasze dzieci na pewno mają się świetnie!:D

@becia84 jak maleństwo szybko rośnie to często według usg termin się skraca. To całkiem normalne.

@gie_er to zdrówka dla młodej:)

@aga0411 witamy:)

Co do upławów to u mnie pojawiają się często takie białawe, ale ja mam skłonność do wszelkiego rodzaju zakażeń w dolnych sferach. Ciąża temu niestety sprzyja więc jak coś to mam już maści naszykowane w łazience:p
 
Ja tez mam uplawy takie ale niecodziennie.
Nessi to bylo dobre teraz kto ma meble w takim kolorze to bedzie kojarzyl je z wydzielina z kuciamby :p:D
 
reklama
Do góry