reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Pyzunia- u mnie nadal beżowe plamienie ..właśnie wróciłam ze szkoły bo młodego musiałam zaprowadzić i o 11:30 muszę go odebrać. Zimno jak na Syberii, ślizgawica jak na lodowisku ..brrrr.
A wY JAK TAM? ŚNIADANKO ZJEDZONE ?
 
reklama
Pyzunia- u mnie nadal beżowe plamienie ..właśnie wróciłam ze szkoły bo młodego musiałam zaprowadzić i o 11:30 muszę go odebrać. Zimno jak na Syberii, ślizgawica jak na lodowisku ..brrrr.
A wY JAK TAM? ŚNIADANKO ZJEDZONE ?
NeSSi nadal masz delikatne plamienia? :( Mi kiedyś lekarz powiedział ze jeśli utrzymują się dłużej niż 3 dni to trzeba się skonsultować z lekarzem..
 
Pyzunia- u mnie nadal beżowe plamienie ..właśnie wróciłam ze szkoły bo młodego musiałam zaprowadzić i o 11:30 muszę go odebrać. Zimno jak na Syberii, ślizgawica jak na lodowisku ..brrrr.
A wY JAK TAM? ŚNIADANKO ZJEDZONE ?
Jeszcze nie pojedlismy....syn poszedl po pieczywo do sklepu. Ale jestesmy jyz strasznie glodni.
 
Dzień dobry mamuśki :) ja dzisiaj wstałam tylko zadzwonić że nie przyjdę do pracy i wyprawić syna do szkoły. Mdłości mnie wykańczaja rano jak się obudzę to nie mam po godzinie schylania się w pracy i podnoszenia góra dół góra dół umieram już do wieczora. Wracam do domu i padam nie jestem w stanie nic zrobić ani obiadu nic ogarnąć nie mogę jeść ani pić koszmar...[emoji29]
 
NeSSi nadal masz delikatne plamienia? :( Mi kiedyś lekarz powiedział ze jeśli utrzymują się dłużej niż 3 dni to trzeba się skonsultować z lekarzem..
To raczej brudzenia ..no nie wiem jak to określić kurcze...ja mam przykaz leżenia, a do szpitala nie pójdę bo zakaz odwiedzin to mi się przez 5 dni dziecko zapłacze na amen...
 
reklama
U nas zgaga i bóle podbrzusza są cały czas, ale nam nie kazał robić usg i chyba dopiero pierwsze będzie 12tyg, z jednej strony niby dobrze, ale z drugiej nie wiadomo czy wszystko jest ok... co ma być to będzie, tak naprawdę wszystko w rękach natury te kilka pierwszych tyg. Miłego dnia dziewczyny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry