reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
haha, mój jak się dowiedział, że wyprosił dwoje to już nawet imiona powybierał :D Oczywiście wzorował się na kolegach i koleżankach w klasie ....Ziemek i Hania :D
Madziu = a dobrze póki co ...wstałam bez mdłości i piję prawie przezroczystą kawę ..mój K się pyta się jak mogę takie siuśki pić :D
Mi pomógł syrop z cebuli, cytryna ..
A u Ciebie jak tam, oprócz faktu, że obie nosem ciągamy ?:)
 
reklama
CzarnaMadzia oczywiście ze nie gdyby pewnie wiedział jak to wygląda to i pierwszego by nie chciał. Ale z czystego lenistwa bo jemu się już nie chce wstawać w nocy (pomijam fakt ze to ja wstawałam i wstaje). Ale mam go w d... ;)
 
haha, mój jak się dowiedział, że wyprosił dwoje to już nawet imiona powybierał :D Oczywiście wzorował się na kolegach i koleżankach w klasie ....Ziemek i Hania :D
Madziu = a dobrze póki co ...wstałam bez mdłości i piję prawie przezroczystą kawę ..mój K się pyta się jak mogę takie siuśki pić :D
Mi pomógł syrop z cebuli, cytryna ..
A u Ciebie jak tam, oprócz faktu, że obie nosem ciągamy ?:)
Ziemek?:)
To od Ziemowita? ;)
A oprócz kataru to wszystko jest dobrze :)
Mdłości dalej nie ma, już setny raz jem jejecznice z szynka i sałatka ze świeżych warzyw :p
Aaa i dziewczynki pijace herbatę!
Niektóre z was mogą mieć zgage po herbacie z cytryna, bez cytryny powinno być lepiej:)
 
Dzis masz usg?

f2w3yx8d8eesu797.png
Niestety nie, dopiero 9tego lutego. Takze jeszcze troche musze wytrzymac w niepewnosci. Pierwsze mialam w 6/7 tygodniu i bilo serduszko wiec az tak sie nie denerwuje.
 
Witam mamuśki z pracy :) ja dzisiaj na dzień dobry w pracy wpadłam z aferą do biura dlaczego ja tak ciężko pracuje jak jestem w ciąży a inne dziewczyny mogą się obijać? Byłam tak zdenerwowana bo jak zobaczyłam mój plan w pracy to stwierdziłam że mam z debilami do czynienia....zobaczymy co z tego wyjdzie
 
reklama
Dzien dobry[emoji5]
Ja juz na nogach, bo za niedlugo pedze na usg.
Gratuluje udanych wizyt oraz witam nowe mamusie.
Wspolczuje wam dziewczynki tych przeziebien. To nic fajnego i to jeszcze w ciazy, ale co sie dziwic jak jest taka pogoda za oknem. Kurujcie sie i szybko zdrowiejcie. U mnie taki smog, ze nie ma czym oddychac.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na same dobre wiesci[emoji5][emoji5][emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
Powodzenia! Trzymam kciuki!
 
Do góry