reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Życzę Wam dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach ;* Ja mam swoje nastepne usg po miesiacu od pierwszej wizyty i juz sie nie moge doczekać jak zobacze o ile moja fasolka urosla.
Dzis masz usg?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
CzarnaMadzia trochę tak nawet się martwi czy się na lodzie nie poślizgnę ale na badania nie chce że mną chodzić. W pierwszej ciąży była na wszystkich ale nie zmusza go jak będzie chciał to pójdzie :)

Mififi04 to normalne będzie cudownie zobaczysz :)

Powiem wam że nie cierpię ludzi którzy wchodzą do autobusu/pociągu/busika niepotrzebne skreśl. Zachowują się jak bydło ! Stoję na przystanku jako ze mam bilet miesięczny na busiki (prywatny) to uprawnia mnie do pierwszeństwa wejścia ale i tak mam to gdzieś zawsze stoję jak inni. Dzisiaj podjechał ten mikrus busiki i musze drzwi otworzyć to jedna baba żeby wejść pierwsza nawet się nie odsunie! Tylko stoi durna a ja drzwiami mam sobie twarz najlepiej pocharatać [emoji34] mowie jej może by się pani odsuneła to ona w śmiech. Byleby pierwsza weszła.
Jak mnie wnerwiaja tacy ludzie [emoji35]
 
Dzien dobry moje drogie:))

CzarnaMadzia posmaruj się maścią majerankową mi zawsze trochę pomaga:)

@nimitii koniecznie do endo niestety z tsh nie ma żartów. Ja mam właśnie zwiększoną dawkę eutyroxsu, kolejna wizyta 6 marca:)

Wczoraj odebrałam betę i wynik 1112 więc odetchnęłam z ulgą, że odpowiada to dokładnie terminowi z om:) Wy tu o usg piszecie, a ja pierwszy pogląd naszego szkraba będę miała dopiero 22 lutego...mam wrażenie, że to lata śiwtlne przede mną:)

Dziewczyny powiedziałyście już swoim najbliższym?
 
Dzien dobry moje drogie:))

CzarnaMadzia posmaruj się maścią majerankową mi zawsze trochę pomaga:)

@nimitii koniecznie do endo niestety z tsh nie ma żartów. Ja mam właśnie zwiększoną dawkę eutyroxsu, kolejna wizyta 6 marca:)

Wczoraj odebrałam betę i wynik 1112 więc odetchnęłam z ulgą, że odpowiada to dokładnie terminowi z om:) Wy tu o usg piszecie, a ja pierwszy pogląd naszego szkraba będę miała dopiero 22 lutego...mam wrażenie, że to lata śiwtlne przede mną:)

Dziewczyny powiedziałyście już swoim najbliższym?
Łoooo to długo czekasz :) a Nessi mi pisała ze jestem cierpliwa ale ty hehe :)
Biorę eutyrox 1.5 tabletki ale i tak musze iść wiec idę :)
Ja powiedziałam tylko mamie (bo chciała palić przy mnie ) a tak to nie mowie nikomu do kwietnia :) ale to z przekory bo z teściową nie żyje w dobrych relacjach ;)
 
U mnie wie tylko mój mąż i jedna z dwóch moich przyjaciółek:) Drugiej powiem jak się zobaczymy. Dzieciom chcę powiedzieć po usg, a rodzice, babcia i bratowa planowo mają się dowiedzieć na Wielkanoc, kiedy to wręczymy im ramki ze zdjęciami na których zdradzimy naszą słodką tajemnicę:))
Ale tak jestem ciekawa ich reakcji, że aż mnie skręca:p
 
Mój synek też wie :) nigdy nie chciał rodzeństwa...gdy z nim rozmawialiśmy o tym to aż płakał...Ale teraz gdy już wie to sytuacja zmieniła się o 360° :) cieszy się i bardzo chce siostrę :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agunia moze sprobuj siemie lniane

Mififi kochana teraz pozytywne myslenie :) czekamy na serdudzka :D

Wenus jeszcze troche i bedziesz po wizycie. Trzymam kciuki

Czarna Madzia to juz za wczasu zacznij walczyc z przeziebieniem.Ja sie trzymam mi gin kazala brac Pregna plus i d3 2000j

Justys czekamy na dobre wiesci no i na foto
Ja też biorę Pregne :)
Lecze się imbirem, miodem, cytryna, papryka czerwona, pomidorami i kiszona kapusta :)
Te chorobsko juz dwa tygodnie trwa... teraz juz jest końcówka :/
Na szczescie:D
By the way... katar to chyba najbardziej aseksualna choroba na świecie.
Nie wyobrazam sobie seksu z mega gilem :p
Jak tam się czujesz srelu?:)
CzarnaMadzia trochę tak nawet się martwi czy się na lodzie nie poślizgnę ale na badania nie chce że mną chodzić. W pierwszej ciąży była na wszystkich ale nie zmusza go jak będzie chciał to pójdzie :)

Mififi04 to normalne będzie cudownie zobaczysz :)

Powiem wam że nie cierpię ludzi którzy wchodzą do autobusu/pociągu/busika niepotrzebne skreśl. Zachowują się jak bydło ! Stoję na przystanku jako ze mam bilet miesięczny na busiki (prywatny) to uprawnia mnie do pierwszeństwa wejścia ale i tak mam to gdzieś zawsze stoję jak inni. Dzisiaj podjechał ten mikrus busiki i musze drzwi otworzyć to jedna baba żeby wejść pierwsza nawet się nie odsunie! Tylko stoi durna a ja drzwiami mam sobie twarz najlepiej pocharatać [emoji34] mowie jej może by się pani odsuneła to ona w śmiech. Byleby pierwsza weszła.
Jak mnie wnerwiaja tacy ludzie [emoji35]
A on się boi drugiego dziecka?
Dzien dobry moje drogie:))

CzarnaMadzia posmaruj się maścią majerankową mi zawsze trochę pomaga:)

@nimitii koniecznie do endo niestety z tsh nie ma żartów. Ja mam właśnie zwiększoną dawkę eutyroxsu, kolejna wizyta 6 marca:)

Wczoraj odebrałam betę i wynik 1112 więc odetchnęłam z ulgą, że odpowiada to dokładnie terminowi z om:) Wy tu o usg piszecie, a ja pierwszy pogląd naszego szkraba będę miała dopiero 22 lutego...mam wrażenie, że to lata śiwtlne przede mną:)

Dziewczyny powiedziałyście już swoim najbliższym?
A gdzie się posmarować?:)
 
Do góry