reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cheebay to miałaś przeboje z tym woreczkiem, współczuję bo wiem jaki to ból. Mnie te biegunki męczyły od początku, więc w moim przypadku nie mam wątpliwości że to po laparoskopii;)
 
Witam z rana. To kto dzisiaj wizytuje??

U mnie w ciąży problemy z wyproznieniem, których poza ciąża nigdy nie mam. Zawsze najszybciej mnie rusza po kawie ale w ostatnich dniach do kawy mam wstręt. To znaczy wypije rano w pracy ale potem się pilnuje żeby pawia nie puścić. No i po kawie muszę coś zjeść bo potem mi się słabo robi. Przed ciąża to koniecznie coś słodkiego, ale teraz wszystko jest dla mnie aż za słodkie. Zdecydowanie bardziej ciągnie mnie do kwaśnego. Uciekam do pracy.
 
Widzę Madziu ze tez juz nie możesz spać ? :) a to Twój mąż mundurowy pewnie?? :)

Ja to dziś pospalam! :D
Mam 1.5 rocznego synka i spal dziś aż do 6:40 ;)
Tak mój mąż jest mundurowym, inaczej być nie mogło :p
Teraz wyjechał prowadzić kurs podstawowy, jest ogolnopolskim instruktorem i często go w domu nie ma :/
Ale bardzo dobry jest w tym co robi wiec dumna z niego jestem i ciesze się z jego sukcesów :)
 
Ja to dziś pospalam! :D
Mam 1.5 rocznego synka i spal dziś aż do 6:40 ;)
Tak mój mąż jest mundurowym, inaczej być nie mogło [emoji14]
Teraz wyjechał prowadzić kurs podstawowy, jest ogolnopolskim instruktorem i często go w domu nie ma :/
Ale bardzo dobry jest w tym co robi wiec dumna z niego jestem i ciesze się z jego sukcesów :)
Jak to się mówi za mundurem panny sznurem !:) ale mnie też to pociąga :D niestety pomimo że u mnie kilku policjantów w rodzinie mąż do nich nie należy ;)
 
CzarnaMadzia no tak zapomniałam ze masz syneczka.. to faktycznie fajny masz budzik :) To pewnie znając życie będziesz mieć dwóch mundurowych w domku :) albo trzech jak urodzi się chłopczyk :)
 
Wpadłam powiedzieć dzień dobry i zmykam pracować.
CzarnaMadzia jak są małe to zrywają sie skoro świt ale już od przedszkola problem robi się w drugą stronę - trzeba rano wstać a tu wołami się nie ścignie z łóżka :-)
 
Mi się strasznie podoba Teksas :D
Konie i kowboje..... oj tacy panowie serce by mogli mi skrasc :p
W Polsce tylko mundurowi mnie kręcili ;)
Mój mąż to w ogóle mnie na łopatki rozłożył na pierwszym spotkaniu :D

No to ja ciut wyżej, Colorado. Same rancza, kowboje, konie, wielkie monster trucki i od kilku ostatnich lat legalna marycha wiec sie tu ludu zjechało, ze mamy krach na rynku mieszkaniowym, ceny jak w San francisco prawie[emoji849]

Kto dzisiaj wizytuje? Ooo, Dorcia- trzymam kciuki! Któraś jeszcze?

Miłego dnia kochane, ja uporzadkowalam szafę, pochowałam rzeczy których pewnie długo nie założę to idę spac[emoji42][emoji42][emoji42]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana. To kto dzisiaj wizytuje??

U mnie w ciąży problemy z wyproznieniem, których poza ciąża nigdy nie mam. Zawsze najszybciej mnie rusza po kawie ale w ostatnich dniach do kawy mam wstręt. To znaczy wypije rano w pracy ale potem się pilnuje żeby pawia nie puścić. No i po kawie muszę coś zjeść bo potem mi się słabo robi. Przed ciąża to koniecznie coś słodkiego, ale teraz wszystko jest dla mnie aż za słodkie. Zdecydowanie bardziej ciągnie mnie do kwaśnego. Uciekam do pracy.

Ja juz w ogole kawy pic nie moge [emoji55]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cheebay to miałaś przeboje z tym woreczkiem, współczuję bo wiem jaki to ból. Mnie te biegunki męczyły od początku, więc w moim przypadku nie mam wątpliwości że to po laparoskopii;)

Jagus a Ty w ogole wiedziałaś, ze masz woreczek do wywalenia, planowana ta operacja była?
Bo ja sie tak z rok bujalam z jakimiś dolegliwościami brzuchowymi, aż jak mnie strzeliło to prosto na emergency, a tam stan przed erupcja [emoji15] bylam w ciężkim szoku


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry