reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Przykro dziewczyny że są tacy dziadkowie którzy aż tak potrafią faworyzować jednego wnuka kosztem drugiego albo w ogóle się na dziecko wypiąć. Ja na szczęście mam wręcz odwrotnie, małą babcia i prababcia uwielbiają, zresztą dziadkowie tak samo:)

Cheebay coś mi się kojarzy że kiedyś pisałaś że wycinali Ci pęcherzyk żółciowy - ja też to miałam, prawie 2 lata temu i od tego czasu bardzo często mam problem z biegunkami, zwłaszcza rano albo jak zjem coś bardziej tłustego. Może u Ciebie to też ma związek? Ale nie zauważyłam by w ciąży się to nasiliło:)

Jagus, mialam rok temu.. zeszło mi dobre 10 miesięcy zeby mój organizm sie przyzwyczaił do nowego stanu rzeczy, długo mialam jeszcze bóle, ponieważ przy laparoskopii jakis kamyk sie osunął do przewodu żółciowego i na troche tam utknął, ze juz bylam bliska kolejnego zabiegu, ale jakoś sie przepchnął w koncu i od jakiegoś czasu mam nareszcie tfu tfu spokój. Natomiast nie mialam żadnych biegunek, teraz to jakis cyrk normalnie z tym[emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też do wstydliwych nie należę, ale głupio mi było jak kiedyś na wizycie kilkunastu studentów stało wokół i brzydko komentowali, a lekarka nic...
No i pojechały zjebki na Panią doktor i resztę przyszłych doktorków, wywaliła taką mowę o etykę i kluturze, że pare lat później jeden z owych studentów zaczepił mnie w szpitalu i przypomniał ta scenę [emoji23][emoji23][emoji23]


f2w3rjjgpsehityp.png
Ja po pierwszej ciąży i pobytach na patologii, gdzie stado studentów mi zaglądało do tyłka jakoś o dziwo przestałam się wstydzić:p Swoją drogą co za durna lekarka skoro nic nie powiedziała...

@Paulaq23 koniecznie na l4! Zdrowie Waszej dwójki jest teraz najważniejsze:D

@luna2424 nie każdy jest z tych rozgadanych:) Tak jak dziewczyny piszą z czasem będzie nas coraz mniej i warto każdemu dać szansę:)

@gie_er przykro mi, że trafiłaś na takiego konowała:/ Strasznie współczuję sytuacji z dziadkiem:(((

@ZOOska ja stawiam na przesunięcie owulacji. Głowa do góry, spokojnie pójdź na betę i się nie denerwuj. Dziś na wizycie lekarz powiedział, że póki co nie ma potrzeby robienia usg bo może wprowadzić zamęt i mnie zestresować. Więc jak widać we wczesnych tygodniach tak może być:) Mocno w Was wierzę:)
 
reklama
Dziewczyny ja dzisiaj dużo nie napisze bo muszę odespać wczorajsza noc. Starałam sie chociaż przeczytać co u Was.

ZOOska jestem pewna ze u ciebie jest wszystko w porządku. Na następnym USG będzie piękne serducho. Lekarz mógł to przekazać inaczej, baran jeden.

Gie_er brak mi słów na ta babę. Modlę sie za rownież za Twojego dziadka. Trzymaj sie kochana.

Cheebay ja wręcz odwrotnie- zaparcia.

DorciaMamaOlka uważaj na siebie i w razie czego grzej na IP.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry