reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
A coś przykrego Ci powiedzieli?

Żartowali w stylu, że taka to by wyruch... i takie tam miałam wtedy cos koło 18 i z trudna ciąża wiec tym bardziej tego typu żarty były nie na miejscu


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Ja też do wstydliwych nie należę, ale głupio mi było jak kiedyś na wizycie kilkunastu studentów stało wokół i brzydko komentowali, a lekarka nic...
No i pojechały zjebki na Panią doktor i resztę przyszłych doktorków, wywaliła taką mowę o etykę i kluturze, że pare lat później jeden z owych studentów zaczepił mnie w szpitalu i przypomniał ta scenę [emoji23][emoji23][emoji23]


f2w3rjjgpsehityp.png
To się nazywa wkład w naukę kultury jak widać bardzo skuteczna lekcja gratulacje
Ja miałam widownię studencką przy porodzie ale byli bardzo uprzejmi i pomocni, przynajmniej odciagali moja uwagę od bólu.. już drżę na myśl o powtorce
 
Gie_er też mi się wydaje że nie warto samemu szyć, chociaż super śpiworek dla córci zrobiłam;)
Jak tam wizyta?

Hanuta, Marta, Zosia, Agunia a u Was?
Ala bardzo dobre wiadomości:)
Manki super! Bardzo się cieszę! Więc to był jakiś krwiak?

Nimitti biedna szefowa, prawie mi jej szkoda;)

A w temacie obiadowym u mnie dziś i jutro gołąbki, pycha:)
Placki w planach na piątek;)

Mojemu mężowi na zgagę pomaga zalane wrzątkiem siemię lniane:)

Eveva i pięknie:) Ja czekam jeszcze do przyszłego wtorku, ale to już zleci:) A potem będziemy się dzielić naszym szczęściem :)

Kurczę, też mi wyszła opryszczka na ustach - pierwszy raz od mniej więcej roku... Czym to mogę potraktować?

Na opryszczke polecam plastry compeed czy jakoś tak, a na noc przykładać roztarty czosnek. Czosnek super działa
 
reklama
Luna napewno bedzie serduszko.co do nauki jazdy polecam Ogryzek. Moja znajoma prowadzi i maja duza zdawalnosc za 1 razem.
Zosia tak na codzken jestem sama z synkiem.
Manki super wiesci.
Madzia wyglada mega smakowicie.
EvEva hurraa. Same dobre wiesci.
Zosia co sie dzieje ?

Ja tez po wizycie. Wszysyko super, serduszko bylo, malenstwo ma 0,85cm termin z usg 14.09 czyli tylko 2 dni roznicy . Tak mi ulzylo.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry