reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
EvEva gratulacje
Manki3 wspaniałe wieści !
ZOOsia daj znać, mam nadzieję, że to tylko mega wk...w a lekarza!

Dziewczyny ale narobilyscie smaka na golebie. Uwielbiam mamy, sama nie umieć zrobic.
Ja mam mega gastro dzis i jej jajecznica z pepperoni co 2 godziny. Jeszcze mnie mój 11 miesieczniak wykancza nerwowo bo zaczyna szybciej chodzić i co chwile upada... już chce noc
 
Zauważyłyście że dużo jest takich osób które wejdą na wontek przywitać się...coś truknom albo i nie i tyle...? A we wrześniu będzie...panika itd i wielkie forumowiczki? Czy ja po prostu mam gorszy dzień i szukam dziury w całym?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Luna wiesz czasem ciężko nadążyć a niektóre dziewczyny czują się odrzucone bo np ktoś im żadko odpisuje i znikają tak mi się zdaje.
Dziewczynki jestem prze szczęśliwa :) widziałam moje maleństwo i serduszko :) coś cudownego :) dziękuję za słowa otuchy naprawdę nie ma się co przejmować i stresować przed wizyta :) JUPIIIIIII :)
Cudownie !!!! Gratuluje :*:*
Ja to rachu ciachu i po strachu :D
Może to dziwne ale ja nigdy nie wstydzilam się rozbierac, nawet przed nowym ginem [emoji14]
Warto wspomnieć że wybieram sobie Panów lekarzy ;)
Zawsze jeszcze się powyglupiam i pozartuje w trakcie ;)
Ja również :) a mój daje takie "spódniczki" i papcie :D
Zaraz po pracy zasiadam czytać Wasze wieści z wizyt :)

nimitii jeśli chodzi o najlepszy do tej pory biustonosz to Panache Superbra Maternity, ale to jeszcze nie jest to, czego bym oczekiwała. Myślę, że spróbuję teraz z jakimś biustonoszem Ewy Michalak

Wonderful to pewnie będziesz zamykać naszą listę :) Ech Gdynia... zazdoszczę bliskości morza

Kola witaj. Ja też w trzeciej i termin chyba pdoobny będę mieć jak i Ty :)

ala-84, manki3, EvEva cieszę się z waszych udanych wizyt! :)

Paulaq23 u mnie nie tylko o wielkość miski chodzi. Mam wielki cyc, ale mimo że jestem waleń, to obwód pod biustem nie jest bardzo duży, więc rozmiary misek C czy D to nie dla mnie.

ala84 też mnie irytując te francowate karmniki! :D

luna2424 wydaje mi się, że nie wszyscy poświęcają aż tyle czasu na forum, żeby z wszystkim być na bieżąco, wpadają z doskoku. Nie ma też co (przynajmniej wg mnie) wartościować. Niejeden powie, że jesteśmy stuknięte, że tak w wirtualnym świecie, na forum spędzamy tyle czasu ;) Ja np. wróciłam z roboty i się za głowę złapałam. że paręnaście stron do nadrobienia, a i dzieci do ogarnięcia i chałupa. A dzień możesz mieć też gorszy, bo teraz to nas wszystko będzie wpieniać, więc nie dziwota ;)
Dziękuję ! Naprawdę przyda mi się ta informacja !
Prawdopodobnie przyjdzie się mi z waml pożegnać

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Matko nie pisz tak dlaczego !!!! ???
Ja też do wstydliwych nie należę, ale głupio mi było jak kiedyś na wizycie kilkunastu studentów stało wokół i brzydko komentowali, a lekarka nic...
No i pojechały zjebki na Panią doktor i resztę przyszłych doktorków, wywaliła taką mowę o etykę i kluturze, że pare lat później jeden z owych studentów zaczepił mnie w szpitalu i przypomniał ta scenę [emoji23][emoji23][emoji23]


f2w3rjjgpsehityp.png
Pojechałaś im po rajtach! ? Brawo ty [emoji23]
Luna napewno bedzie serduszko.co do nauki jazdy polecam Ogryzek. Moja znajoma prowadzi i maja duza zdawalnosc za 1 razem.
Zosia tak na codzken jestem sama z synkiem.
Manki super wiesci.
Madzia wyglada mega smakowicie.
EvEva hurraa. Same dobre wiesci.
Zosia co sie dzieje ?

Ja tez po wizycie. Wszysyko super, serduszko bylo, malenstwo ma 0,85cm termin z usg 14.09 czyli tylko 2 dni roznicy . Tak mi ulzylo.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ciesze się razem tobą :))
 
Gie_er też mi się wydaje że nie warto samemu szyć, chociaż super śpiworek dla córci zrobiłam;)
Jak tam wizyta?

Hanuta, Marta, Zosia, Agunia a u Was?
Ala bardzo dobre wiadomości:)
Manki super! Bardzo się cieszę! Więc to był jakiś krwiak?

Nimitti biedna szefowa, prawie mi jej szkoda;)

A w temacie obiadowym u mnie dziś i jutro gołąbki, pycha:)
Placki w planach na piątek;)

Mojemu mężowi na zgagę pomaga zalane wrzątkiem siemię lniane:)

Eveva i pięknie:) Ja czekam jeszcze do przyszłego wtorku, ale to już zleci:) A potem będziemy się dzielić naszym szczęściem :)

Kurczę, też mi wyszła opryszczka na ustach - pierwszy raz od mniej więcej roku... Czym to mogę potraktować?

Jagus_87 wszystko ok :) jestem bardzo szczęśliwa :) licząc bardzo precyzyjnie (od poczęcia) to jest dokładnie 3 tydzień i 3 dzień. Gin stwierdziła ze widzi na USG więcej niż sie spodziewała zobaczyć i ze wszystko super. Zleciła badania i kazała zjawić sie za dwa tygodnie :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry