reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jej przez weekend miałam mało czasu żeby tu zerknąć jestem po tyłach [emoji14] oczywiście trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ;) ja rano byłam zrobić wszytkie badania portfel lżejszy o 200zl :/ a teraz nadrabiam sprzątanie za zeszlotygodniowe oszczędzanie się przez krwiaczka. Oczywiście rozsądnie żeby nie przeholowac;)

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki [emoji8]

Nessi tak jak mówiły koleżanki... mleko z miodem i czosnkiem a fujjj ale pomaga [emoji5] a inhalacje też nie powinny Ci zaszkodzić [emoji8] Zdrówka kochana [emoji8]

a ja się zbieram do pracy w takim razie, będę nadrabiać Was po 22 [emoji8][emoji2]
 
A ja dopiero skończyłam szyć zaslony do pokoju synka :)
Weekend miałam strasznie zajęty...
Mąż mnie opuścił na tydzień i juz mi strasznie smutno :/

Manki to widzę przeżyłas taki sam koszmar jak ja w poprzedniej ciazy. Dzięki Bogu skończyło się dobrze:)

Leeleeth bardzo czekam na Twoja jutrzejsze wizytę. Jestem pewna że wszystko będzie dobrze :*

Zooska w szoku jestem ze w prywatnym gabinecie lekarz usg Ci nie chciał zrobić...

Nevka to widzę na przemebliwaniu się skończyło :p Taki kompromis ze swoim mężem zawarlas? :D

Nessi jak się czujesz?
 
Eveva nic się nie stresuj [emoji56] Wiesz ze ja dwa tyg temu też widziałam tylko pęcherzyk.. a tydzień temu był zarodeczek i [emoji173] [emoji5] więc głową do góry i po wizycie widzimy piękne foto fasoleczki [emoji8]
 
Hej! My właśnie wracamy z wizyty, maleństwo ma się dobrze :) wszystko wygląda normalnie...
Ja powoooli dochodzę do siebie :sorry2:
Bardzo sie ciesze[emoji4] tak trzymaj[emoji4]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Do góry