reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
NeSSi tak jak gie_er i Kamami piszą. Ja zażywałam swego czasu *spam*, który w składzie miał maliny i czosnek. Poza tym przy katarze poza inhalacjami możesz spróbować płukać nos i zatoki. Zaraz poszperam jak się ten specyfik do płukania nazywa

Edit: Ja mam Fixsin
 
reklama
Podejzewam ze karte dostaniesz ja tez jeszcze nie mam zalozonej i badania tez mi powiedziala przy nastepnej wizycie. Nie stresuj sie wizyta pelen luz dla fasolki
Teraz chyba jakoś później te karty wydają. W 1 ciąży miałam wydaną juz w 6 tc bez usg żeby serduszko sprawdzić a moja koleżanka z pracy rodziła w Listopadzie 2016 i kartę ciąży założyli jej w 11-12 tc
 
Hej dziewczynki...
NeSSi wypoczywaj... na zatkany nos bardzo fajne są kropelki olbas nawet dla dzieci są rewelacyjne.. kropisz nimi bluzkę lub poduszkę i tak sobie to wdychasz.. a co do mleka z czosnkiem to moja udręką dziecięca i teraz nie jestem w stanie Tego pić wiec ratuje się dwoma złożonymi kanapkami a w środku masło i czosnek :)
 
Dzien dobry.
Nessi mnie tez dopadlo przeziebienie. Najpierw mialam bol gardla ktory po sytopie z cebuli, miodu, i imbiru przeszedl. Wczoraj juz go niewypilam yo dzis wstalam z kaszlem i zatkanym nosem .

Ja dzis wizyta na 14.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny i ja dziś mam wizytę. . Stresuje się troszkę czy będzie mój zarodek bo ostatnio 2tyg temu widziałam tylko mój pęcherzyk... kurcze dobrze się czuje brzuch mnie nie boli a mimo tego czkowiek głupi się stresuje :) dziś mam wizytę o 16.00 ale jestem ciekawa... I trzymam tez kciuki za inne dzisiejsze wizyty :)
 
Teraz chyba jakoś później te karty wydają. W 1 ciąży miałam wydaną juz w 6 tc bez usg żeby serduszko sprawdzić a moja koleżanka z pracy rodziła w Listopadzie 2016 i kartę ciąży założyli jej w 11-12 tc
Wydaje mi się, ze z tymi kartami to jest zależne od gina. Ja miałam założona w 6/7tydz.
 
reklama
Do góry