reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Bleee jak mi jest niedobrze!!! Jak pomyślę o tym że rano muszę wstać do pracy to aż się boję. A teraz spać nie mogę przez te mdłości.... postaram sir jutro coś więcej wam odpisać. Dobrej nocki
 
Nimiti eh ciezka sytuacja

mnie te tematy nie dotyczą bo od 4lat jestem na swiadczeniu pielegnacyjnym na syna, Panstwo oplaca mi skladki i "wynagrodzenie"

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

Julmuzne chyba [emoji52]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Ja też już w mega stresie, że na wtorkowej wizycie nie będzie serduszka, ja nadal nie mam żadnych objawów, brzuszek nic się nie powiększył a ja nie czuje tej ciąży i tak mnie ściska, że coś nie tak [emoji52]
Mam nadzieje, że tylko sobie wkręcam i okaże się, że moja Kruszynka rozwija się pięknie...

Joanna doczytałam dopiero... strasznie mi przykro.... powiem Ci tylko, żebyś poczekała z decyzja jakiś czas, gdy targają emocje podejmuje się kiepsko decyzje!!!
Tule Cię w myślach


f2w3rjjgpsehityp.png
Bedzie dobrze;* nie zawsze musza byc objawy.. Czasem cala ciaze dobrze kobieta przechodzi.. Zobaczysz moze tak bedzie u Ciebie:)
 
reklama
Leze i zaciskam nogi :/

Od rana zadnej swiezej krwi nie bylo, tylko brazowe resztki w niewielkiej ilosci.
Nie znam sie na krwiakach, ale jakbym miala sobie wyobrazac jak wyglada pekajacy krwiak, to wlasnie w ten sposob. Wczoraj przed poludniem zalalo mnie zupelnie bez ostrzezenia i to w ilosci takiej, ze w 3h, poza tym ze sporo nakapalo do wc, to 3 razy musialam podpaske zmienic, a na fotelu gin zostala kaluza krwi :unsure: po poludniu juz tylko "resztki" jak wstawalam, i w nocy i dzisiaj od rana nic.

Jutro o 10:30 mam wizyte, okaze sie czy malenstwo przetrwalo :(
Ja uwazam ze bedzie dobrze.. Trzymaj sie i daj koniecznie znac:*
 
Do góry