reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
To zrozumiałe że się boisz żaba, ...ale nie ma co z góry zakładać,że coś jest nie tak ...będzie dobrze. Do wtorku coraz bliżej ..

Dzięki, Nessi staram się nie histeryzować ale tak sie boje, że czasem mam atak paniki, nie mogę oddychać itp masakra nie wiem co mi sie porobiło [emoji17]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Dzięki, Nessi staram się nie histeryzować ale tak sie boje, że czasem mam atak paniki, nie mogę oddychać itp masakra nie wiem co mi sie porobiło [emoji17]


f2w3rjjgpsehityp.png
Mnie czasem aż zatyka z nerwów...samo przychodzi i odchodzi,myślę,że my teraz nie radzimy sobie z emocjami przez te hormony :) liczę,że to zacznie się zmieniać :) wszystko będzie dobrze [emoji2]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zooska nie możesz poprostu powiedzieć na wizycie że chcesz mieć USG ? Jeśli chodzisz prywatnie to chyba nie problem?
 
Dzięki, Nessi staram się nie histeryzować ale tak sie boje, że czasem mam atak paniki, nie mogę oddychać itp masakra nie wiem co mi sie porobiło [emoji17]


f2w3rjjgpsehityp.png
Oj ja znam wszystko co opisujesz .. ale kurcze, jesteśmy na takim etapie ciąży, że nic nie przyspieszymy i niestety musimy uzbroić się w cierpliwość :/
Wiesz, że stres powoduje toksyny i zatruwa organizm ? Sięgnij po książkę, albo jakiś dobry film, na który wcześniej nie miałaś czasu...albo weź te swoje srele i zagraj z nimi w monopol :) Zobacz niedziela już prawie dobiega końca ...poniedziałek zleci Ci na szykowaniu rozwożeniu przywożeniu dzieci ze szkoły, odrabianiu lekcji i szykowaniu kąpieli ...
 
Olkaa byłam u jednego prywatnie to miał pacjentke co 5 minut i powiedział że usg zrobimy 3 lutego to już będzie 10 tydzień, jutro idę do innego też prywatnie, bardzo się denerwuje bo ostatnio moja ciąża trwają do 8 tygodnia teraz mam 7my z powodu braku serca itp

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wtedy byłam przygotowana na to poronienie psychicznie bo dzięki usg wiedziałam że się ciąża nie rozwija teraz nie wiem nic A za parę dni wchodzę W ten tragiczny tydzień

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry