reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja jestem w tej "szczęśliwej" większości, która w pierwszym trymestrze raczej nie ma szans przytyć :baffled:
Muli ciągle, coś bym niby zjadła, ale na nic ochoty, jak już muszę, to wmuszam.
Dzisiaj wisialam nad kiblem, ale to już było 2h po niewielkim śniadaniu, więc targalo mi pustym żołądkiem :) nie lubię być w ciąży :no: najlepszy w ciąży jest poród :p
Ja tez dzis wisialam na wc. Bo juz nie wytrzymalam tych mdlosci. A podejrzewam, ze beda jeszcze wieksze.

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
reklama
Ja jestem w tej "szczęśliwej" większości, która w pierwszym trymestrze raczej nie ma szans przytyć :baffled:
Muli ciągle, coś bym niby zjadła, ale na nic ochoty, jak już muszę, to wmuszam.
Dzisiaj wisialam nad kiblem, ale to już było 2h po niewielkim śniadaniu, więc targalo mi pustym żołądkiem :) nie lubię być w ciąży :no: najlepszy w ciąży jest poród :p
Najlepszy w ciazy jest poród... :eek::eek::eek: :szok::szok::szok: kochana ja pochodzę za Ciebie w ciazy a Ty urodzisz nasza dwojke dzieci
Pisze się na to w ciemno:p
 
@nimitii mąż jak to chory facet, jęczy, stęka wciąż tylko a przynieś mi a zjadłbym coś, normalnie wykorzystuje sytuacje, cieżko mu chodzić o kulach bo nieco otyły jest [emoji5] noga już Go nie boli ale zaczyna swędzieć i sie wkurza [emoji33][emoji85]

@CzarnaMadzia trzymam kciuki za wizytę,

@lola czekamy na wieści, Słonko !![emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Ja w tej ciąży mam zachcianki ale siadam do potrawy i nie mogę jeść, wszystko w buzi rośnie.
Martwi mnie ten brak objawów, niby wiem, że jeśli nie nie krwawię i nie mam skurczy, żadnych boli to najprawdopodobniej nic sie nie dzieje ale jednak nie umiem poukładać, że ciąża tak bez objawów ?
Nawet leki mam odstawione i cisza [emoji5]


 
Ostatnia edycja:
@nimitii mąż jak to chory facet, jęczy, stęka wciąż tylko a przynieś mi a zjadłbym coś, normalnie wykorzystuje sytuacje, cieżko mu chodzić o kulach bo nieco otyły jest [emoji5] noga już Go nie boli ale zaczyna swędzieć i sie wkurza [emoji33][emoji85]


No to masz wesoło...każdy chłop w chorobie jest upierdliwy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry