reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja miałam stymulację ...urosły 3 jajeczka i 3 pękły ...w rodzinie nie mam w ogóle bliźniąt :)
Ginekolog szukała trzeciego malucha [emoji14] bo przy 3 pękniętych jajkach wszystko jest możliwie ...
Gdyby były trzy serduszka to rozwalasz system forum :) i tak dziś już nikt Cię nie pobije :) jakie teraz plany? L4 czy nadal pracujesz?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I przyznam sie,że jestem potworem..
Ja wciagam wszystko i nic mnie nie mdli,zero odrzucających zapachów :) mi wszystko smakuje :D dziś ugotowałam GAR ( nie mylić z garnkiem) grochowki i już jest na dnie trochę,ale spokojnie bo właśnie ciasto wstawiłam do piekarnika :) chyba jestem jedyna tu co tak wpieprza wszystko co popadnie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tak wciagam. Choć z natury jestem szczupła to w pierwszej ciazy przytylam 30kg w kolejnej 35kg a teraz już się boję bo jeszcze mam 5kg na plusie. Na szczęście te 30kg zgubiłam w 4 miesiace
 
Nessi wielkie gratulacje teraz trzymam kciuki za lekką ciąże.
Ja wizyta mam dopiero za tydzien. mnie dziwne to wszystko bo strasznie szybko pojawiła sie kreska na tescie. Ostatnia miesiączke miałam 14 grudnia a dwie kreski zobaczyłam 3 stycznia a 5 miałam male plamienie. Odrazu jadłowstręt mdłości i senność. Dopiero teraz zaczynam miec minimalne zachcianki tak jakby organizm przyzwyczail sie do hcg. Moge jesc tylko manarynki avokado i sok jablko z mango.
 
reklama
Ja jestem w tej "szczęśliwej" większości, która w pierwszym trymestrze raczej nie ma szans przytyć :baffled:
Muli ciągle, coś bym niby zjadła, ale na nic ochoty, jak już muszę, to wmuszam.
Dzisiaj wisialam nad kiblem, ale to już było 2h po niewielkim śniadaniu, więc targalo mi pustym żołądkiem :) nie lubię być w ciąży :no: najlepszy w ciąży jest poród :p
 
Do góry