reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja decyzje o drugim dziecku bardzo długo odwlekałam z wielu względów, m.in., ze nie mam tu żadnej rodziny, mamy czy babci do pomocy, nie mamy czegoś takiego jak l4 w ciazy a o macierzyńskim to w ogole można zapomnieć. Taki cywilizowany kraj[emoji35]
Bede pewnie pracować do końca czerwca albo dluzej[emoji849], po porodzie bede w domu do końca grudnia, ale nikt mi za to nie zapłaci, potem trzeba wracać i pieniądze robic wiec bobo pójdzie do daycare - które rownież nie są państwowe tylko prywatne z cena średnio 30-35$ za dzien.
Byłoby mi naprawdę ciezko z twinsami, wole nawet nie myslec[emoji85][emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czyli że na poziomo Eva

Cheebay to tylko trzy miesiące będziesz z dzieckiem masakra

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

No cztery w sumie, do końca grudnia, potem mam nadzieje, ze uda mi sie tak wszystko zorganizować zeby pracować 3 dni w tygodniu i jeden dzien w weekend. Wtedy byłyby 3 dni daycare i jeden dzien z mężem bo on ma weekendy wolne.
Dla odmiany coś innego, z corka dwa lata bylam w domu i uważam ze rok jest optymalny, potem juz dostawałam na glowe[emoji15]
Teraz niestety na rok wolnego mnie nie stać.
Mąż ma dobra prace, fajne benefity i ubezpieczenie, ale to ja zarabiam większe pieniądze tak wyszło wiec nie ma mowy żebym zrezygnowała z pracy.

Wlasnie go wysłałam do polskiego sklepu po wafle[emoji41] naszła mnie ochota na tzw. andruty, pamiętacie te wafle przekładane masa kakaowa?
Mam ślinotok [emoji14][emoji14][emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rety jakbym miała mieć teraz bliźniaki to bym chyba zwariowała. Chociaż w rodzinie mojego męża były bliźniaki więc niby jakieś szanse są. Kiedyś to nawet bym chciała, ale teraz przy dwójce starszych to już nie bardzo

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

marcia, ja slyszalam ze nie ma znaczenia ile twinsow było po stronie faceta bo to podobno tylko kobieta warunkuje czy bedą bliźniaki. Prawda to być moze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cheebay ale kiedys w Pl macierzynski też był bardzo krótki, ja przy pierwszej córce wróciłam do pracy blyskawicznie i tego zaluje, odkąd urodził się syn ma teraz cztery to nie pracuje I dla mnie jest tak najlepiej widzę różnice W synu A córce jednak syna wychowuje wyłącznie po swojemu

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cheebay w USA niby taki kraj do przodu ale pod tym względem do tylu.

ZOOska tak było. 3m były kiedyś.

Ja na reszcie zrobiłam suwak jestem z siebie dumna
Jeny ale mi się nie chce iść do pracy.

marcia331 a ty wolne czy jutro też do roboty ?
 
Do góry