reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
My idziemy na Greya cala ekipa z 10 nas będzie he

A co do seksu to ja zawsze miałam W ciąży Ale zawsze tez mam jakaś głupia myśl W głowie że dziecko jest stukane po głowie

Un4given Violet witajcie

Czarna no nie wiem tak mi sie nasunelo jak przeglądałam że bałagan [emoji14] ale jak nie to ok szanuje ci bardzo ten twoj maz

Gieer oplułam sie ze smiechu czytajac twoj post z twoim snem i makowce dzieki :D, dzwigiem trupy [emoji33] fajna historia z tym twoim, jak mialam 15 mialam chlopaka majacego 21 wszyscy panikowali ale umysl to on mial na 15

Pyzunia od czego ten bol pachwiny, to mialas smutne przezycia

Nessi no masz z tym krwawieniem :/

Nimiti ja tez wyje na takie pierdołki ze szok

Beacia powodzenia na wizycie

Ala to będziesz miała trzecie cc jak i ja, ile masz od ostatniego?

Kola gratuluje szefow

Paulaq no to mialas porod :/ ale Wiesz że Jak miałas jedno cc to możesz teraz domagać się drugiego? Tak mi położna mówiła ja Tak miałam przy drugim mój ginekolog mi dal skierowanie bo mowilam ze chce

Anonimowa ja mam dom pogrzebowy na drugiej str ulicy wnet za płotem

Nevka powodzenia na wizycie

Emzilka super wieści, ja tez mam mega odrost i mi sie nie chce nic z tym robic

Dorcia piekna milosc



Ja mialam pierwszy raz z moim mezem uwaga w noc poslubna :D 11 rok po slubie razem 14

Mi dzis niedobrze mega. Do tego maly przeziebiony. W sklepie otworzyłam sobie duży sok pomaranczowy z kartona i kobieta inna klientka tak sie na mnie gapila, ze szok, az tata do mnie mówi patrz jak się patrzy no to mowie W ciąży nigdy nie była Czy co :D
















Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pekinczyk tak je zalatwil?
1485430790-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
My idziemy na Greya cala ekipa z 10 nas będzie he

A co do seksu to ja zawsze miałam W ciąży Ale zawsze tez mam jakaś głupia myśl W głowie że dziecko jest stukane po głowie

Un4given Violet witajcie

Czarna no nie wiem tak mi sie nasunelo jak przeglądałam że bałagan [emoji14] ale jak nie to ok szanuje ci bardzo ten twoj maz

Gieer oplułam sie ze smiechu czytajac twoj post z twoim snem i makowce dzieki :D, dzwigiem trupy [emoji33] fajna historia z tym twoim, jak mialam 15 mialam chlopaka majacego 21 wszyscy panikowali ale umysl to on mial na 15

Pyzunia od czego ten bol pachwiny, to mialas smutne przezycia

Nessi no masz z tym krwawieniem :/

Nimiti ja tez wyje na takie pierdołki ze szok

Beacia powodzenia na wizycie

Ala to będziesz miała trzecie cc jak i ja, ile masz od ostatniego?

Kola gratuluje szefow

Paulaq no to mialas porod :/ ale Wiesz że Jak miałas jedno cc to możesz teraz domagać się drugiego? Tak mi położna mówiła ja Tak miałam przy drugim mój ginekolog mi dal skierowanie bo mowilam ze chce

Anonimowa ja mam dom pogrzebowy na drugiej str ulicy wnet za płotem

Nevka powodzenia na wizycie

Emzilka super wieści, ja tez mam mega odrost i mi sie nie chce nic z tym robic

Dorcia piekna milosc



Ja mialam pierwszy raz z moim mezem uwaga w noc poslubna :D 11 rok po slubie razem 14

Mi dzis niedobrze mega. Do tego maly przeziebiony. W sklepie otworzyłam sobie duży sok pomaranczowy z kartona i kobieta inna klientka tak sie na mnie gapila, ze szok, az tata do mnie mówi patrz jak się patrzy no to mowie W ciąży nigdy nie była Czy co :D
















Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Zooska :d to już Grey jest?! :O
Ohhh :D a ja ostatnio zlalazlam bilety na Greya na 14.02 :D mąż wykupił :D aż w szoku jestem ;p

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
My idziemy na Greya cala ekipa z 10 nas będzie he

A co do seksu to ja zawsze miałam W ciąży Ale zawsze tez mam jakaś głupia myśl W głowie że dziecko jest stukane po głowie

Un4given Violet witajcie

Czarna no nie wiem tak mi sie nasunelo jak przeglądałam że bałagan [emoji14] ale jak nie to ok szanuje ci bardzo ten twoj maz

Gieer oplułam sie ze smiechu czytajac twoj post z twoim snem i makowce dzieki :D, dzwigiem trupy [emoji33] fajna historia z tym twoim, jak mialam 15 mialam chlopaka majacego 21 wszyscy panikowali ale umysl to on mial na 15

Pyzunia od czego ten bol pachwiny, to mialas smutne przezycia

Nessi no masz z tym krwawieniem :/

Nimiti ja tez wyje na takie pierdołki ze szok

Beacia powodzenia na wizycie

Ala to będziesz miała trzecie cc jak i ja, ile masz od ostatniego?

Kola gratuluje szefow

Paulaq no to mialas porod :/ ale Wiesz że Jak miałas jedno cc to możesz teraz domagać się drugiego? Tak mi położna mówiła ja Tak miałam przy drugim mój ginekolog mi dal skierowanie bo mowilam ze chce

Anonimowa ja mam dom pogrzebowy na drugiej str ulicy wnet za płotem

Nevka powodzenia na wizycie

Emzilka super wieści, ja tez mam mega odrost i mi sie nie chce nic z tym robic

Dorcia piekna milosc



Ja mialam pierwszy raz z moim mezem uwaga w noc poslubna :D 11 rok po slubie razem 14

Mi dzis niedobrze mega. Do tego maly przeziebiony. W sklepie otworzyłam sobie duży sok pomaranczowy z kartona i kobieta inna klientka tak sie na mnie gapila, ze szok, az tata do mnie mówi patrz jak się patrzy no to mowie W ciąży nigdy nie była Czy co :D
















Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Napisz czy warto iść na tego nowego Greya:)
Z mężem na pewno nie pójdę, on będzie się przez pół filmu śmiał a przez nastepne pół spal :D
No dzisiaj po Twoim wpisie wtargnelam na "Poznajmy się" z misją oczyszczania wątku
Ale według mnie jest Oki. Jak coś będzie mocno nie w temacie na pewno usunę :)
Co do szacunku... Mojemu mężowi bardzo zależało na tym żeby wszystko było idealne. Żeby ten nasz pierwszy raz był wcześniej zaplanowany i jedyny w swoim rodzaju.
Miał wiele przelotnych związków a ja wydawalam mu się wyjątkowa, nie chciał tego schrzanic :)
Tak mi później tłumaczył ;)
 
reklama
Do góry