reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ty nawet nie wiesz jaka ta historia :D Jak miałam te 14 lat to się na zielonej szkole poznaliśmy on tam dorabiał, jak wróciłam i dostałam od niego list (oczywiście moja mama musiała go odebrać jak byłam w szkole i przeczytać) to tam takie rzeczy napisał, że w wieku tych 14 lat mnie mama do gina zaciągnęła dziewictwo sprawdzać, jak się po 4 latach dowiedziała, że na walentynki do nie przyjeżdża to nie była szczęśliwa delikatnie mówiąc ;p
Haha, to już się wcale nie dziwie ze po 4 latach od tego listu od razu poszliscie do łóżka :D
Swoją drogą ciekawe co na zielonej szkole robiliscie:D
Magda, z tymi krwawieniami to ja prowadzę wojnę umysłów :D Wczoraj miałam takie zaparcie, że bałam się normalnie iść do WC :D

Grunt to poczucie humoru ...
Oj wiem o czym mówisz... Po krwotoku bałam się mówiąc wprost, zrobić kupę ;)
Chociaz ja nie robie kupy tylko siku :D
Tak przynajmniej wmawiam mężowi :p
Po burakach może Cię trochę przeczyscic :)
nie zawsze da się idelanie zmierzyć, mi lekarz powiedział to samo co Nevce:))
To prawda.
Każda ma zupełnie inne wymiary zarodka a tydzień i dzień może być ten sam... nie wiem od czego to zależy :)
@CzarnaMadzia ten czas we dwoje minie błyskawicznie, ja nie mogę uwierzyć, że to już tyle lat razem:) Znając nasze temperamenty aż dziw bierze, że jeszcze się nie pozabijaliśmy:p Chociaż ja podobno bardzo się wyciszyłam po urodzeniu Gabrysia i Neli:)
O to tak jak u nas z tymi temperamentami :D
Ja jestem bardzo ekspresyjna i ekstrawertyczna, a mój mąż choleryczny i dumny jak paw :D
Przez pierwsze miesiące życia na 16 m2, średnio co 2 tygodnie mieliśmy się rozstawać :D Moj mąż mnie zdążył nawet dwa razy wyrzucić z domu :D
(Oczywiście nigdy mu się nie udało, bo zanim się spakowalam juz przepraszał ;))
Teraz te kłótnie jakoś inaczej wyglądają, nikomu się już nie chce nerwów tracic :D
Tez mam synka Gabriela :)
 
reklama
O 17 :(

Dzisiaj pierwszy raz kromki z szynka zjadłam... kosztowało mnie to ponad 2h jedzenia ale zjadłam. Jedyne co mi wchodzi to frytki :(

Nessi jak mi się kończyło krwawienie to do tej pory mam czasem taki lekko jasno kawowy sluz i mój lekarz powiedział ze to jest okej..

Dziołchy jakie Wy tematy poruszacie :D hahaha
Straciłam dziewictwo z moim mężem w wieku 16 lat hahaha
emoji14.png


Wieczorem mam problemy z zaśnięciem :/ i w nocy potrafię się obudzić 2-3 razy do wc. Masakra.

Witam nowe koleżanki :D

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie :) na pewno bedzie dobrze, teraz to juz zobaczysz na usg malego ludzika z raczkami i nozkami :D

Emzilka super wiesci!!! No i mam nadzieje, ze krwiak szybko sie wchlonie.
Jak po krwawieniu kazali mi lezec, to po paru godzinach ledwo myslalam, ze pierdolca dostane. Na dodatek nie lubie jak sie mna ktos zajmuje :p Chociaz nie powiem, jak mi mlodsza corcia przynosila do lozka kawke i kolacje ze swojej mini kuchni, to bylo przeslodkie ;)
 
Czarna Madzia mam syna 12 lat ma tylko tamta ciaza inna byla bo dowiedzialam sie w 11 tyg bo bylam w bardzo duzej zalobie bo zginal moj wtedy narzeczony czyli ojciec mojego syna nie powiem bo nie umialam sobie poradzic z problemem wtedy i pilam alkohol ale jak sie zorientowalam wrocilam do szkoly to odrazu odlozylam uzywki.bylam mloda bo mialam 19 lat. Ale dalam rade dla syna.

Moj obecny maz jest ze mna 9.5 roku wychowuje mojego syna jak swoje.
Ta roznica wieku sprawila ze czuje sie gdyby pierwsze. Zawsze podziwialam matki blizniakow.
Moja najgorsza obawa to to ze nie dam znow rady karmic piersia tym bardziej dwojki.
 
Witajcie laski, ja po śniadaniu na zwolnieniu lekarskim bo źle się czxuje, jutro idę do gina na pierwszą wizytę, niech zobaczy czy wszystko dobrze :)
 
Dziewczyny cieszę się z dobrych wieści z Waszych wizyt!! Ja odliczam do poniedziałku i myślę, że też się wtedy dobrymi nowinami podzielę.
Ale tematy haha.. aż mi się na wspomnienia wzięło... Ja mojego pierwszego razu dobrze nie wspominam, byłam w durnym "związku" z chłopakiem który był totalną pomyłką...no i miałam 17 lat...
Mój mąż jest ode mnie 10 lat starszy (jak się dowiedziałam ile ma lat to już było za późno bo się zakochałam po uszy.. :p ) i dopiero z Nim poczułam się 100% kobietą :p chyba coś w tym jest że im starszy tym lepszy :p haha... Jesteśmy razem od 2011 roku :) Więc też już trochę nam zleciało.
Jesteście niesamowite :)
 
Hej dziewczynki wczoraj się nie odzywalam bo miałam mega ciężki dzień...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.. !
Co do mojego związku jesteśmy razem 11 lat :) znamy się 13 :) (dopiero rok po ślubie nie śpieszno było nam do tego ) jest to mój pierwszy facet.. poznałam go jak miałam 15 lat :D zaczęliśmy być razem w moje 17 urodziny :) uważam ze z każdym dniem coraz bardziej się kochamy aż się śmiejemy kiedy to w końcu się skończy :D co do orgazmow tez nie mogę narzekać uważam ze mam wspaniałego kochanka nie męża :D lecz teraz jest to dla nas nowa sytuacja "ciaza" nie dopuszczam narazie do niczego bo się boję po poprzedniej stracie ciazy.. czekam do bezpiecznego etapu.. :)
Inna sprawa ze od 4 dni ćmi mnie głowa i jestem nie do życia...
Pozdrawiam wszystkie brzuszki dziewczyny trzymajcie się tak dalej dzielnie :)
 
Czarna Madzia mam syna 12 lat ma tylko tamta ciaza inna byla bo dowiedzialam sie w 11 tyg bo bylam w bardzo duzej zalobie bo zginal moj wtedy narzeczony czyli ojciec mojego syna nie powiem bo nie umialam sobie poradzic z problemem wtedy i pilam alkohol ale jak sie zorientowalam wrocilam do szkoly to odrazu odlozylam uzywki.bylam mloda bo mialam 19 lat. Ale dalam rade dla syna.

Moj obecny maz jest ze mna 9.5 roku wychowuje mojego syna jak swoje.
Ta roznica wieku sprawila ze czuje sie gdyby pierwsze. Zawsze podziwialam matki blizniakow.
Moja najgorsza obawa to to ze nie dam znow rady karmic piersia tym bardziej dwojki.
Nawet jeśli Ci się nie uda dwójki wykarmic piersią to nic strasznego się nie stanie!
Mi też się nie udało karmić piersią a mój synek jest duży i zdrowy :)
Urodzisz dwójkę i wspomnienia wrócą :)
Tego się nie zapomina :*
Dziewczyny cieszę się z dobrych wieści z Waszych wizyt!! Ja odliczam do poniedziałku i myślę, że też się wtedy dobrymi nowinami podzielę.
Ale tematy haha.. aż mi się na wspomnienia wzięło... Ja mojego pierwszego razu dobrze nie wspominam, byłam w durnym "związku" z chłopakiem który był totalną pomyłką...no i miałam 17 lat...
Mój mąż jest ode mnie 10 lat starszy (jak się dowiedziałam ile ma lat to już było za późno bo się zakochałam po uszy.. :p ) i dopiero z Nim poczułam się 100% kobietą :p chyba coś w tym jest że im starszy tym lepszy :p haha... Jesteśmy razem od 2011 roku :) Więc też już trochę nam zleciało.
Jesteście niesamowite :)
Czekam na Twoja wizytę i dobre wieści! :)
Mój były też był pomylka :D
W sumie jak sobie o poprzednika teraz pomyśle to śmiać mi się chce :p
Nie wiem jak ja mogłam z nimi robic cokolwiek :D
A co do starszych mężczyzn to ja też mam dziadka ;)
8 lat ode mnie starszy, w tym roku będzie obchodził Chrystusowe Urodziny:D
Niedługu juz będę miała męża emeryta :p
 
To jak tak wszystkie piszą to ja tez.

Z moim M jestem 16 lat. Czyli pol mojego życia [emoji3] W tym roku w październiku 10 rocznica ślubu [emoji5] Pierwszy raz był z moim mężem, miałam 16 lat i było megaaaa romantycznie [emoji5] U nas tez bywało różnie ale jak juz sie trochę zestarzelismy to i temperament jakoś sie złagodził hihihi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
CzarnaMadzia ach te błędy młodości :p mój mąż nie może patrzeć na tamtego chłystka :p haha...
Swoją drogą ja naprawdę będę miała w domu już niedługo emerytowanego policjanta :p haha
 
Do góry