reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Samina86 - witaj nowinko :)
ZOOska -
u mnie ciąża młodsza o tydzień !
nimitii - powinnaś dostać nobla za czekanie na wizytę :) Ja bym ocipiała normalnie! W nagrodę mogłoby być tych bejbików troje! :D
dziękuję na jednym poprzestanę :D a Nessi czy twój ginekolog coś wspominał o przepuklinie?

ZOOska kciuki zaciśnięte!
 
reklama
dziękuję na jednym poprzestanę :D a Nessi czy twój ginekolog coś wspominał o przepuklinie?

ZOOska kciuki zaciśnięte!
Coś Ty! Był przejęty tym moim nieszczęsnym przeziębieniem w pierwszym trymestrze .. i tylko to przeżywał ...następnym razem dopytam ...idę w poniedziałek z badaniami.
 
Coś Ty! Był przejęty tym moim nieszczęsnym przeziębieniem w pierwszym trymestrze .. i tylko to przeżywał ...następnym razem dopytam ...idę w poniedziałek z badaniami.
a ty wiesz że ja głupia na mojej ostatniej wizycie zapomniałam powiedzieć mojemu lekarzowi że brałam antybiotyk i miałam 38 gorączki! a co mówił na temat przeziębienia ?
ehhh cały czas pod górkę mamy wszystkie :(
 
Dzień dobry dziewczynki [emoji8] ja właśnie się ogarnęłam troszkę w domku i mam troszkę czasu na nadrobienia Was [emoji8]

ZOOska pewnie, że tak.. skonsultuj to z innym lekarzem ...i zobaczysz, że wszystko będzie ok [emoji8]
 
Jeszcze wczoraj wam powiem roz..bal mnie tekst kogoś bliskiego z mojej rodziny: pomysl ze może tak lepiej bo samej z trojka by ci było ciężko

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

Jezu.....


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Do góry