reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Gie_er dużo mundurowych to zasrane cwaniaki z kompleksem komandosa ;)
Wszystko wiedzą, wszędzie byli, niczego się nie boją.... a tak na prawdę w dupie byli gowno widzieli.
Tyle facetów opowiada o sobie jak o super bohaterach a codziennie siedzą przy biurku i pieczątki przebijają.
Mój mąż ma współpracownika który zalicza wszystko co się rusza... a taki z niego cienki Bolek ze patykiem byś go nie dotknela.
Teraz postanowił ze chce mieć drugie dziecko... bo mój mąż będzie miał.
I chodzi, rozpacza ze zona w ciąże nie może zajsc a za chwilę siedzi w saunie z dziewczynami i opowiada jakiej to nie bzykal.
Popaprance i tyle...

Ja to znam tylko żołnierzy ale normalnie z daleka od nich, głupie to a dumne z siebie jakby Bóg wie kim byli, ego nadmuchane a podspodem nic....
W początkach mojej kariery miałam taka sytuacje, stoję w kfc a za mną facet z jakimiś papierowymi tubami i gmera mnie po nogach odsunęłam sie, za chwile ten znowu, znowu sie odsunęłam, prosząc by mnie nie generał, po chwili znowu wiec sie wkurzylam i cos palnęłam o zaburzeniu psychicznym polegającym na ocieraniu, kolejka sie śmiała a on wyszedł. No drugi dzień idę z dowódca do kancelarii wyższej instancji a tam siedzi facet z kfc i mówi dzień dobry pani, m! Już po minie widziałam, że mam przekichane! [emoji23]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
No Madzia ...to ja zazdroszczę braku mdłości, ale zobaczysz to niestety jest tak, że jak już były - to się znowu pojawią za jakiś czas ..u mnie bywa i po 3 dni przerwy a potem ze zdwojoną siłą uderzają ..
Mnie cycki nie bolą już ...jedyny objaw to brak @ i mdłości ...nawet pryszcze mi zniknęły :D
Z tymi objawami to jak widać na chybił trafił ...w sumie to też tak że, im starsza ciąża tym objawy powinny się stopniowo wyciszać czyż nie ?

ZOOska - kciuki za wizytę, wiem, że z fasolinką będzie wszystko dobrze, byle nie trafić znowu na koniowała lekarza!

DorciaMamaOlka - a Ty jak tam ? Przeszły bóle ?

leeleeth - żabcia będzie dobrze! Już się nie mogę wizyty doczekać Twojej! :)

ala-84 - szczel sobie suwaczek bo nawet nie wiem w którym tygodniu jesteś :) Brak objawów o niczym nie świadczy!

nimitii - a Ty kiedy na wizytę ?
Przeszły :) wsio ok :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to znam tylko żołnierzy ale normalnie z daleka od nich, głupie to a dumne z siebie jakby Bóg wie kim byli, ego nadmuchane a podspodem nic....
W początkach mojej kariery miałam taka sytuacje, stoję w kfc a za mną facet z jakimiś papierowymi tubami i gmera mnie po nogach odsunęłam sie, za chwile ten znowu, znowu sie odsunęłam, prosząc by mnie nie generał, po chwili znowu wiec sie wkurzylam i cos palnęłam o zaburzeniu psychicznym polegającym na ocieraniu, kolejka sie śmiała a on wyszedł. No drugi dzień idę z dowódca do kancelarii wyższej instancji a tam siedzi facet z kfc i mówi dzień dobry pani, m! Już po minie widziałam, że mam przekichane! [emoji23]


f2w3rjjgpsehityp.png
Ehh ja mam dwóch braci w wojsku :) to wspaniali bracia,ojcowie i mężowie :) za sobą mają dwie misje i jestem z nich bardzo dumna :) nie wszyscy mają zryte berety :)
Super witamy

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry