reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Gie_er dużo mundurowych to zasrane cwaniaki z kompleksem komandosa ;)
Wszystko wiedzą, wszędzie byli, niczego się nie boją.... a tak na prawdę w dupie byli gowno widzieli.
Tyle facetów opowiada o sobie jak o super bohaterach a codziennie siedzą przy biurku i pieczątki przebijają.
Mój mąż ma współpracownika który zalicza wszystko co się rusza... a taki z niego cienki Bolek ze patykiem byś go nie dotknela.
Teraz postanowił ze chce mieć drugie dziecko... bo mój mąż będzie miał.
I chodzi, rozpacza ze zona w ciąże nie może zajsc a za chwilę siedzi w saunie z dziewczynami i opowiada jakiej to nie bzykal.
Popaprance i tyle...
Tylko szkoda ze mój siostra jest na niego skazana, raz go zostawiła to najpierw groził że się zabije, a potem były takie cyrki że szok, wróciła i dalej marnuje sobie życie :(
 
Moje gwiazdy dziś mają dzień dokuczania sobie... już mi brak cierpliwości [emoji1]
1485259200-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ZOOska spokojnie naprawdę wierze że będzie dobrze czekam na twoja wizytę z niecerpliwością !:*:*:*

luna fajnie że mają siebie na wzajem też bym chciała mieć teraz młodszą siostrę :) pewnie ci pomogą przy maluszku.
 
reklama
Hej kobietki ☺ to i ja się jeszcze dołączę jeśli można. Jestem w 8 tygodniu, mam skonczone 30 lat i to moja pierwsza ciąża. Pierwsze usg juz za mną w 6 tyg i był już pęcherzyk żółtkowy. Teraz muszę czekać do 8.02 na kolejną wizytę u ginekologa.
Witamy:-) czuj się jak u siebie :p
 
Do góry