reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja w zeszłym tyg miałam opryszczke nakupilam maści wspominając babci w aptece ze jestem w ciąży lecz dopiero w domu po przeczytaniu ulotki zobaczyłam ze nie powinno się stosować. .. prawda taka ze i tak najlepiej samo się leczy i wysusza :)

Niestety nie u mnie, ja mam takie stadium tego wirusa ze jedna opryszczka oznacza tylko piec kolejnych dalej na ustach i w srodku buzi:/

Gier, masakra co za sredniowiecze[emoji35]
Ja bym w ogole nie dała sie dotknąć babie bez umycia rak-skandal!!
W ogole wyszłabym. Nawet nie bierz tych pomiarów serio, poczekaj na prywatna wizytę i wtedy zobaczymy.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokładnie tak jak Nevka pisze, trzeba było ją zbuczeć.. albo jeszcze donieść na nią.. za takie zachowanie..
Niestety często się zdarza takie zachowanie debilne lekarzy... Ja byłam w szpitalu, to po poronieniu nawet mi nie wytłumaczyła durna baba dlaczego muszę mieć łyżeczkowanie.. ( jak się później okazało miałam je niepotrzebnie bo wszystko samo by się oczyściło)... I jeszcze to jej podejście... i to kobieta.. masakra.. Ja nie wiem dlaczego takie baby zostają ginekologami... są pozbawione uczuć i taktu czy jak? i chyba brak powołania... swoją drogą u mnie przy USG też nie mogła znaleźć "dziurki" ..
Prywatnie pójdziesz i zobaczysz że będzie dzidziol pięknie rósł :)
 
Zosia, napisz co u ciebie??? 5 minutowa wizyta nadziei na wielka wiedzę nie daje, czym cie tak wystraszył??? W ogole co to jest za akcja, ze ty płacisz za takie wizyty, to jest prywatnie? Zmień lekarza koniecznie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem musialam się wyplakac, wg om jestem W połowie 7tyg a na usg tylko jakas struktura 0.36mm nie wiadomo czy będzie z niej dziecko czy kolejne poronienie

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry