reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nie mogę właśnie tzn inaczej owszem mogę niby w każdej chwili ale wtedy byłoby to dla mnie nie opłacalne bo byłabym liczona od najniższej stawki a ZUS bierze pod uwagę ostatnie 12 m. Więc żeby dostać na tyle żeby wyżywić za to rodzinę musze iść dopiero w czerwcu. I tak o to musze się męczyć w mojej pracy. Niestety prawdziwy firmę we dwie ja i szefowa wiec najgorsze prace spadają na mnie. Dlatego jest taka wściekła że jestem w ciąży bo wie że nie będzie jej łatwo mnie zastąpić.
Rozumiem. No to troche szkoda tej kasy. Postaraj sie za bardzo nie przemeczac. Jakos wytrwasz do czerwca

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Witam nowe Dziewczyny, jest juz nas tu Tak duzo ze nie ogarniam[emoji4]

Anonimowa, przypomnij prosze te dane, bo ja jeszcze nie wyslalam, Dzieki!

Duzo dramatów przezylyscie, ja tez mam za sobą sporo, ale nawet nie chce o tym pisać [emoji17] takie jest życie niestety...

Teraz bylam juz taka happy ze sie krwiak opróżnił bo dwa ostatnie dni juz nic nie plamilam a tu dzisiaj kuzwa znowu cała wkladka[emoji30] staram sie nie panikować, bylam u gin 9 dni temu jak to sie zaczęło i powiedziala ze ok tyg moze to trwać... No juz troche dłużej ale jednak to wciąż plamienia a nie coś gorszego. Ale chyba nie dane mi sie w tej ciazy nie stresować.
Niby taki duży % kobiet plami w ciazy, a jak to sie dzieje tobie, to nerwy są...ehh

Jadę po spodnie ciazowe bo sie juz w nic nie mieszcze [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anonimowa nie mogę wysłać więc napiszę tutaj. [emoji4] Jak możesz to sobie skopiuj gdzieś. [emoji4] Dziekuje. [emoji4]
Natuszka21, Natalia, 25, 14 wrzesień. [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochane jeśli chodzi o te 1000zl.przez rok to należy się osobie która nie pracuje i nie ma zasiłku dla bezrobotnych...tak samo wygląda sprawa z macierzyńskim wyplacanym przez ZUS jeśli dostaniesz mniej niż 1000 zł.to państwo musi Ci do tego tysiaka dopłacać

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To nie wiedziałam Dorcia, możesz mi napisać na priv w wolnej chwili co trzeba zgłosić gdzie jakie papiery itd. Dziekuje Kochana.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana na tą chwilę nie bardzo na 100% wiem ale idę w tyg.do radcy prawnego więc dopytam :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry