reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nimiti to nerwowa pewnie praca

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety czasem aż za bardzo. W zeszłym roku gdy byłam w ciąży jeden facet groził mi śmiercią (dałam mu wypowiedzenie za picie alkoholu w pracy i to mu się nie spodobało )nekał mnie wysłał maile itp. Sprawa byla nawet na policji, nie wiem czy akurat to było główna przyczyna ze poronilam ale stres był wtedy gigantyczny.
 
reklama
ZOOska tacy też jeżdżą rzadziej ale jeżdżą.

Agunia HIV nigdy nie robiłam w ciąży mój ginekolog mi nie kazał a co do toxo to jeśli dobrze pamiętam robiłam 2 razy w I trymestrze i II ale tu dobrze nie pamiętam.
 
Nimiti - Stresująca praca, ale jak masz nie wyrobić to zrezygnuj lub idź po prostu na L4. Dziecko jest jednak najważniejsze. Ja musiałam zrezygnować zaraz przed umowa o pracę bo w ten czas zaszłam.
Teraz mimo wszystko mam bardzo Stresująca pracę. Pracuje z małym terrorysta. [emoji14] Jesli nic się nie zmieni pojadę do Polski z Mają a Dominik tutaj posiedzi do porodu czasem nie ma wyjscia.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja będę z dwojka dzieci bez macierzyńskiego tylko mąż nas będzie utrzymywał i czasem coś pewnie dorobie na weekendach. [emoji4] Nie załamuje się standardy się obniża ale zawsze będzie na mieszkanie i co do gara włożyć. [emoji6] Dont panic.[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia - Nie ma znaczenia tydzień ciąży bynajmniej u mojego lekarza ważne że w 1 wszym trymestrze. [emoji4] mój założył mi karte jak tylko serduszko zobaczył, badania dałam 4 tygodnie później na kolejnej wizycie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zooska - Ja to wiem z Mają malutka mieliśmy koszmarne długi i wtedy było mega ciezko z tad wyjazd do Anglii, teraz jest splacilismy prawie całe więc nawet jakby miały być blizniaki będzie super. [emoji3][emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry