reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nic mi lekarze o tym nie mówili, ale plamienie pojawia się przy wysiłku ...martwię się by tam się nic nie odklejało ..
Moje plamienie też było po wysiłku okazało się że to krwiak którego też od razu nie zobaczyli... Jeśli tak jest też u Ciebie to jeśli plamisz to znaczy że krwiak się oczyszcza. głowa do góry;)

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak lekarz kazał brać dupka 3x1 to brać 3 na raz ? czy pojedynczo rano, w południe i wieczorem ?
 
Dziewczyny jak lekarz kazał brać dupka 3x1 to brać 3 na raz ? czy pojedynczo rano, w południe i wieczorem ?
Pojedynczo!

eiktrjjge03lkilf.png
 
Zastanawiam się, czy nie za mało kwasu foliowego łykam na dwie ciążę .. 1 tabl. foliku.
Nie ma kurde żadnego lekarza by spytać nawet, ...
 
Zastanawiam się, czy nie za mało kwasu foliowego łykam na dwie ciążę .. 1 tabl. foliku.
Nie ma kurde żadnego lekarza by spytać nawet, ...
Możesz sobie z pożywienia wiecej wciągnąć i będzie to w 100 % bezpieczne.
Kup sobie natkę pietruszki, szczypiorek, brokuła, kalafior, avocado, orzechy, papryka.
Tam jest najwięcej kwasu foliowego:)
 
reklama
Do góry