reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Jak u was dziewczyny wyglada sytuacja z śluzem ? ja się dziś zmartwiłam ze niby przy owulacji jestem a nie na go jakoś dużo,mam śluz ale raz na jakiś czas go zobaczę i on jakby wysycha i zostawia biały ślad to jest normalny śluz ?
i to właśnie tak wyjątkowo, bo zawsze miałam dużo. Mąż znowu twierdził, że w środku jestem bardzo mokra
 
reklama
Dziewczyny nawet do wieczora nie wytrzymałam i teraz zrobiłam kolejny po pracy innej firmy 🥰 ja tu coś widzę. Po 4 minutach już była ta kreska
 

Załączniki

  • IMG_1155.jpeg
    IMG_1155.jpeg
    99,1 KB · Wyświetleń: 83
U mnie plamienie ustało, okres nie przyszedł, więc bądź tu człowieku mądry 😀 Zatestuję jutro rano zgodnie z planem, jak będzie negatywny, to lecę do apteki po leki do stymulacji i czekam na okres 😬 współczuję mojemu mężowi, że będzie robił za moją pielęgniarkę. Nie ma szans żebym sama sobie robiła te zastrzyki 😂
🤞 jeszcze za ten cykl, aby Cię zaskoczył pozytywnie.
Mój też był moją pielęgniarką, strasznie mu się spodobało dzganie mnie w brzuch😂 a jutro ile będziesz dpo?
 
Jak u was dziewczyny wyglada sytuacja z śluzem ? ja się dziś zmartwiłam ze niby przy owulacji jestem a nie na go jakoś dużo,mam śluz ale raz na jakiś czas go zobaczę i on jakby wysycha i zostawia biały ślad to jest normalny śluz ?
To że nie ma go zbyt wiele na zewnątrz nie znaczy, że nie ma go w środku. Ja mam śluz widoczny płodny na 2-1 dni przed owulką (raczej tylko na papierze toaletowym ) i czasem jeszcze w jej dzień, chociaż mało widoczny a przy USG jak pytałam to gin mówił , że jest ok.
 
To że nie ma go zbyt wiele na zewnątrz nie znaczy, że nie ma go w środku. Ja mam śluz widoczny płodny na 2-1 dni przed owulką (raczej tylko na papierze toaletowym ) i czasem jeszcze w jej dzień, chociaż mało widoczny a przy USG jak pytałam to gin mówił , że jest ok.
ja właśnie nie mam nigdy jakoś dużo tego śluzu ale zawsze jest widoczny na majtkach,pare dni po okresie on się pojawia ale tak jak pisze nie ma tego dużo,raz jest go więcej raz mniej,trochę mnie to martwiło że tak mało ale najwidoczniej tak już mam z tego co czytam to nie jestem sama i nie jest to nie normalne 😄
 
Dziś byłam w aptece po normalne testy owu bo te z clearblue za dużo kosztują według mnie.. teraz nie wiem jak mam robić te normalne testy paskowe,jeden test dziennie wystarczy ? I o której godzinie zawsze robicie ?
 
ja właśnie nie mam nigdy jakoś dużo tego śluzu ale zawsze jest widoczny na majtkach,pare dni po okresie on się pojawia ale tak jak pisze nie ma tego dużo,raz jest go więcej raz mniej,trochę mnie to martwiło że tak mało ale najwidoczniej tak już mam z tego co czytam to nie jestem sama i nie jest to nie normalne 😄
No ja też nie mam potoków i też skąpo widoczny na zewnątrz.
 
reklama
Do góry