reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
to tak bez norm wydaje mi się, że:
-ilość ok
-morfologia słaba ale patrzymy na ilość plemników więc super nie jest ale bardzo źle też nie,
-ruch postępowy poniżej normy

Ogólnie mogłoby być lepiej wiadomo :) wprowadziłabym suple, luźne gacie, więcej ruchu plus wizyta u androloga i usg jajek :)
Koncentracja ma być min 16mln ma 45mln
ruch postępowy ma być min 30% ma 23% morfologia plemnika ma być 4 % ma 1% żywych plemników ma być min 54% ma 63%
Całkowita liczba plemników min 39 mln ma 118mln . Widziałam też zdjęcia z przybliżenia tych plemników to większość była uszkodzona
 
Hej, ja dziś 29 dc. Test biały okresu brak, chyba jednak mój organizm nie dojdzie tak szybko do siebie po anty jak myślałam... To dopiero pierwszy cykl starań także nie załamuje się.
 
Nie do końca w temacie starań, ale wy wiecie wszystko… Zrobił mi się bolący guzek na wewnętrznej stronie warg stromowych. Na podstawie internetu mogę zgadywać, że to potencjalnie zapalenie gruczołu Bartholina. Kupiłam maść ichtiolowa i od wczoraj stosuje, ale może któraś z was miala z tym problem i podpowie co mogę jeszcze robić, żeby się sama tego jak najszybciej pozbyć? Bo w sumie to przez ten ból nawet nie wiem, czy będę w stanie się starać, jeśli to nie zniknie do dni płodnych… 😢
 
reklama
Do góry