reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Kocham to oglądać, mimo, że do miss mi daleko. A castingi... eh, ja bym nie umiała zrobic z siebie takiego debila jak niektóre "postacie". Jest śmiesznie, fajna odskocznia wieczorami od codzienności
Takie guilty pleasure, fajne jak dla mnie😅
Oczywiście każdy może mieć inne zdanie. My z mężem czekamy jak dzicy, żeby się pośmiać xd
 
Jeśli lubicie takie rzeczy to polecam Wam "Miłość jest ślepa" Na Netflixie fajny odmóżdżacz i pełno jest dram. 😀A z innej beczki jakie testy ciążowe polecacie? Słyszałam że te blue coś lubią oszukiwać podobno?
 
Nie polecam tych z allegro za 3-4zl. W tamtym miesiącu pokazywal mi dwie krechy i okres przyszedl. W tym miesiacu juz mi pokazal dwie kreski z poludnioeego moczu a dzien pozniej rano czysto... W komentarzach później doczytałam że oszukane.. wychodzą jak chcą. Tylko się człowiek stresuje przez nie
 
reklama
Do góry