reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
A ja mam takie pytanie: Czy była jakaś szalona rzecz, działanie, sytuacja, którą zrobiłyście wbrew sprzeciwu rodziców/ rodzica?
Ja sobie zrobiłam kolczyk w języku🫣😂
kolczyki,tatuaż na 18nastke a najgorsze to że wyprowadziłam się bardzo wcześnie przez co mój tata przez miesiąc się do mnie nie odzywał 😝 ale jak się uparłam tak zrobiłam 🫣
 
u mnie niestety nawet przyjaciółka nie rozumie , zazwyczaj słyszę że za bardzo się nakręcam i dlatego nie wychodzi . Ostatnio mi powiedziała że jak to jest że biorę suple i tak dalej , staram się ,chodzę po lekarzach a potrafię w weekend napić się piwa , że to dlatego pewnie nie wychodzi . Więc jej powiedziałam że nie mogę żyć tylko staraniami to zwariuje i tak będę sobie wszystkiego odmawiać to napewno to nie pomoże bo się już wgl zafiksuje . Jedynie kto mnie rozumie to jest jedna koleżanka z pracy , sama starała się 10 lat i w końcu udało się z in vitro ,także wie jak to jest
jak tak czytam… to chyba jednak nie jest Twoja przyjaciółka. Jak można tak w ogóle komuś powiedzieć, zastanawia mnie tylko co Ci ludzie chcą zyskać takimi komentarzami, bo na pewno nie zmotywować drugą osobę, czy wesprzeć. A komentarz typu “ za bardzo się spinasz” to komentarz, który sprawia (za przeproszeniem), że mi się ***** w dupie gotuję
 
Kurde to szacun, że byłaś taka rozsądna już wtedy 😁 moje pieniądze też zostały u mnie to większość przepieprzylam na komiksy Witch i w sumie wszystko co z nimi związane 😅 taką byłam hiper mega fanką 😁

Taaaaak, u mnie też baby Born i Furby ale marzyłam też o Tamagochi i MP3 z marsjanek 🤣
furby marzenie dzieciństwa 🤷🏼‍♀️🫣
 
reklama
Do góry