reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Jednak znowu dostałam plamienia, nie wiem już całkowicie jak mam to rozumieć. Zadzwoniłam do swojej ginekolog, jednak nie mogła rozmawiać, czekam aż oddzwoni
 
reklama
Hej dziewczyny to znowu ja, okres o którym pisałam miał się rozkręcić? Jednak tak szybko jak się rozkręcił tak szybko się skończył. Od wczoraj wieczora już nic nie było więc rano zrobiłam ponownie test (przyśnił mi się pozytywny). Niżej załączam zdjęcie testu
widać krechę!
 
Jednak znowu dostałam plamienia, nie wiem już całkowicie jak mam to rozumieć. Zadzwoniłam do swojej ginekolog, jednak nie mogła rozmawiać, czekam aż oddzwoni
kreska jest widoczna nawet na rozmazanym zdjęciu i bez powiększania. Plamienie może być spowodowane niskim progesteronem. Przydałoby się badanie bety i progesteronu w tym przypadku. Orientowałaś się może czy prywatnie możesz wykonać takie badanie w Irlandii?
 
kreska jest widoczna nawet na rozmazanym zdjęciu i bez powiększania. Plamienie może być spowodowane niskim progesteronem. Przydałoby się badanie bety i progesteronu w tym przypadku. Orientowałaś się może czy prywatnie możesz wykonać takie badanie w Irlandii?
mogę wykonać, dzisiaj znalazłam polska klinikę, gdzie mogę wykonać takie badanie. Czekam jeszcze na telefon od ginekolog, ale zapisze się chyba zaraz na jutro rano na to badanie
 
reklama
Do góry