reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
U mnie teoretycznie po owulacji, z moich obserwacji, odczuć i testów. Teraz trzeba czekać, to jest najtrudniejsze... Ale dzisiaj mam urodziny i będę świętować, więc trochę moja głowa będzie zajęta 🙃
Happy Birthday Love GIF by yvoscholz

Wszystkiego, co najlepsze!
 
zazdraszczam 😁 w jakie góry się wybieracie? My najczęściej Karkonosze bo mamy blisko.
Okolice Karpacza, bo też mamy najbliżej 😄 ale będziemy na różnych szczytach z każdego pasma po kolei, bo zdobywamy Korony Gór Polski. Więc plan jest taki Skopiec, Skalnik, Śnieżka i Wysoka Kopa 😃
 
To miałyśmy identyczne leczenie, miałam te same antybiotyki i na ten sam okres. A jak wyniki hist-pat duży ten stan zapalny miałaś?
Miałam już bardzo mały stan zapalny plazmocyty CD138 - 2kom./10xHPF (w skali od 1-3 miałam 1) często przy takich niskich wartościach nawet się nie leczy. W tym roku leczyłam się już kilka tygodni antybiotykami bo ureaplasma, potem jakieś bakterie przy teście czystości i helicobacter pylori przez dwa tygodnie. Doktor stwierdziłam, że wcześniejsze antybiotyki już musiały coś zadziałać i teraz to tylko formalność.
 
lady kora 😂 ale wydaje mi się, że 14 to jeszcze za wcześnie, bo stymulacja, punkcja, 5 dni hodowli... chociaż to mojapierwsza procedura, więc kompletnie nie wiem czego się spodziewać.
A ja tam liczę na Twój transfer na 14 września 😊.
W każdym razie trzymam mocno kciuki zaciśnięte 🙃 Będę podczytywała na Twoim wątku.
 
reklama
Do góry