reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Dziewczyny, mam nadzieję, że miałyście fajny weekend, gratuluję Wam kresek i pecherzyków ❤️ Dobrze się ten wrzesień zaczyna 😊 U mnie dziś zaskakujaco dobry nastrój, nawet mnie ucieszyła gorsza pogoda jak rano byłam na spacerze z psem 😃 jeszcze tydzień do testowania 🤞w tym tygodniu mamy z mężem 10 rocznicę poznania się, ale to zleciało!
U mnie weekend był pół na pół , sobota aktywnie, niedziela bardziej leniwie, cały dzień wczoraj lało a mój mąż w tą najgorszą ulewę wymyślił chodzenie po sklepach, ten to ma pomysły😅 to był wprost wymarzony dzień na zakupy 😂

Dobry nastrój wyjaśniają okoliczności, gratuluję tylu wspólnych lat😉
 
reklama
in love hearts GIF by Gnomo

Gratulacje ! Piękny przyrost. Rośnijcie🥰
 
Cześć dziewczyny
Długo się wahałam czy wrócić. Byłam na staraczkach rok temu, wtedy po raz pierwszy i jak do tej pory ostatni zobaczyłam na teście dwie kreski. Krótko później ta radość mi została odebrana. Pomimo że byla to bardzo wczesna ciąża to ja nie umiałam sie za szybko pozbierać. Na złość calemu swiatu stwierdziłam ze starać sie juz nie będę.
Wiem ze to irracjonalne bo statystyki mówią ze wiele ciąż jest ronionych, że to jest często wpisane w starania i nie jest to do pewnego momentu rzecz odbiegajaca od normy. Niby glowa to wiedziała, niby to czytałam, słyszałam wciąż od innych ale ja czulam sie przegrana juz na starcie. Teraz od 3 cykli znow sie staramy. Powiedzieć że źle znoszę testowanie to nic nie powiedzieć wiec pomyślałam ze wrócę do Was żeby tego mojego M tak nie katowac moimi humorami choć cierpliwy jest. Nie zdziwie sie jak i Wy mnie bedziecie mialy dość:p

Poprosze o wpisanie mnie na testowanie 14.09.
Cześć. Przykro mi, że doświadczyłaś radości na tak krótko😥, musiałaś się mierzyć z różnymi emocjami, rozgość się u Nas w grupie zawsze raźniej i łatwiej to wszystko przetrwać😉 Życzę z całego serca, żeby udało się jak najszybciej i nic złego się już po drodze nie wydarzyło🤞
Wpisane.
Powodzenia!🙂
 
To prawda, ciągle na coś trzeba czekać. Trzymam cały czas kciuki za dalsze kroki. Ciekawa jestem jak to będzie u mnie jak zacznę , czy mi też tak szybko poleci😅 oby😃
jak już zaczniesz to Ci gwarantuję, że będzie lecieć bardzo szybko. Ja dziś 7 dawka leków i serdecznie dość już mam kłucia się :D no ale mogę kłuć się nawet i 3 miesiące jak bedzie trzeba
 
reklama
Powiem Wam, że właśnie zwątpiłam czy ta owulacja u mnie miała miejsce. Niby danie się pokazał pik w 26 dc. no i wszelkie objawy. Śluz, bóle podbrzusza i jajnika itp. Z temperaturą miałam problem w ten weekend, bo akurat jak na złość mój mały 2 dni wybudzał mnie o 3/4 więc pomiary były robione zazwyczaj po 7 no i wiadomo, że nie były zbyt wiarygodne ( wczoraj nawet wyszło mi 36,8) dzisiaj udało mi się zrobić pomiar prawidłowo, o odpowiedniej godzinie i tylko 35,56..
 

Załączniki

  • IMG_6253.jpeg
    IMG_6253.jpeg
    45,5 KB · Wyświetleń: 20
Do góry