reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Hej, melduje po kolejnej wizycie 14 pęcherzyków, przewidywana punkcja na poniedziałek za tydzień.
Poszalałaś kobieto 😁 ❤️ ile czasu od rozpoczęcia stymulacji będziesz miała punkcję?

Zastanawiam się jak to czasowo wygląda. Ja mam 17.09 dostać okres, czekam już na niego jak na zbawienie, tak mi się to dłuży 🐌
 
reklama
Poszalałaś kobieto 😁 ❤️ ile czasu od rozpoczęcia stymulacji będziesz miała punkcję?

Zastanawiam się jak to czasowo wygląda. Ja mam 17.09 dostać okres, czekam już na niego jak na zbawienie, tak mi się to dłuży 🐌
Jeśli będę miała punkcję w poniedziałek 16, to między pierwszym dniem a dniem punkcji minie 12 dni. Ale z tego co widziałam u dziewczyn naprawdę różnie jest.
 
wielkie gratulacje🎉🎊 rośnijcie zdrowo. Miałaś jakieś objawy przed terminem miesiączki?
Dziękuję 🥹 dziś mam termin miesiączki i jak na razie nie czuję totalnie nic. Jakoś 7-8 dpo bolały mnie bardzo okresowo plecy ale zignorowałam to totalnie bo już nie raz doszukiwalam się objawów a później nic z tego nie było 🙂
 
U mnie teoretycznie dziś dzień testowania, ale od piątku mam brunatne plamienia, także czekam aż rozkręci się okres. Gdyby od środy nic się nie zadziało, to pewnie zatestuję, chociaż nie zakładam pozytywnych niespodzianek 😉
To narazie jeszcze nie wpisuję, poczekamy na rozwój sytuacji, jakby co dawaj znać😉
 
reklama
Do góry