reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

🫣
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-09-09-14-42-11-127_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-09-09-14-42-11-127_com.android.chrome-edit.jpg
    106,2 KB · Wyświetleń: 136
reklama
Cześć dziewczyny
Długo się wahałam czy wrócić. Byłam na staraczkach rok temu, wtedy po raz pierwszy i jak do tej pory ostatni zobaczyłam na teście dwie kreski. Krótko później ta radość mi została odebrana. Pomimo że byla to bardzo wczesna ciąża to ja nie umiałam sie za szybko pozbierać. Na złość calemu swiatu stwierdziłam ze starać sie juz nie będę.
Wiem ze to irracjonalne bo statystyki mówią ze wiele ciąż jest ronionych, że to jest często wpisane w starania i nie jest to do pewnego momentu rzecz odbiegajaca od normy. Niby glowa to wiedziała, niby to czytałam, słyszałam wciąż od innych ale ja czulam sie przegrana juz na starcie. Teraz od 3 cykli znow sie staramy. Powiedzieć że źle znoszę testowanie to nic nie powiedzieć wiec pomyślałam ze wrócę do Was żeby tego mojego M tak nie katowac moimi humorami choć cierpliwy jest. Nie zdziwie sie jak i Wy mnie bedziecie mialy dość:p

Poprosze o wpisanie mnie na testowanie 14.09.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Długo się wahałam czy wrócić. Byłam na staraczkach rok temu, wtedy po raz pierwszy i jak do tej pory ostatni zobaczyłam na teście dwie kreski. Krótko później ta radość mi została odebrana. Pomimo że byla to bardzo wczesna ciąża to ja nie umiałam sie za szybko pozbierać. Na złość calemu swiatu stwierdziłam ze starać sie juz nie będę.
Wiem ze to irracjonalne bo statystyki mówią ze wiele ciąż jest ronionych, że to jest często wpisane w starania i nie jest to do pewnego momentu rzecz odbiegajaca od normy. Niby glowa to wiedziała, niby to czytałam, słyszałam wciąż od innych ale ja czulam sie przegrana juz na starcie. Teraz od 3 cykli znow sie staramy. Powiedzieć że źle znoszę testowanie to nic nie powiedzieć wiec pomyślałam ze wrócę do Was żeby tego mojego M tak nie katowac moimi humorami choć cierpliwy jest. Nie zdziwie sie jak i Wy mnie bedziecie mialy dość:p

Poprosze o wpisanie mnie na testowanie 14.09.
Przytulamy i witamy :)
Tutaj ciężko tak zrobić żeby inni mieli Cię dość więc śmiało uzewnętrzniaj się to nasza przestrzeń na to ❤️
 
Do góry