reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

A ja mam takie pytanie: Czy była jakaś szalona rzecz, działanie, sytuacja, którą zrobiłyście wbrew sprzeciwu rodziców/ rodzica?
Ja sobie zrobiłam kolczyk w języku🫣😂
ja jak zrobiłam w języku to tata mi jeszcze kostki lodu z szałwii zrobił i rosołek 🤣🤣
A tak w sumie to ja chyba nie miałam zakazów od rodziców
 
reklama
A ja mam takie pytanie: Czy była jakaś szalona rzecz, działanie, sytuacja, którą zrobiłyście wbrew sprzeciwu rodziców/ rodzica?
Ja sobie zrobiłam kolczyk w języku🫣😂
Ja pierwszy tatuaż, byłam już pełnoletnia ale im się nigdy nie podobały 😅 Padło klasycznie "trzeba było na dupie sobie zrobić". Chociaż sam wzór im się podobał, bo mam wytatuowany znak wiary, nadziei i miłości. Potem już mój kot na przedramieniu, i hołd dla mojej miłości do książek fantasy ich nie ruszał 🤣
 
ja jak zrobiłam w języku to tata mi jeszcze kostki lodu z szałwii zrobił i rosołek 🤣🤣
A tak w sumie to ja chyba nie miałam zakazów od rodziców
Ja zawsze marzyłam o kolczyku w języku, w sumie pomimo 32 lat cały czas trochę o nim myślę 😅 Ale mam w głowie trochę, że nie wypada, zwłaszcza że pracuje na uczelni 😅
 
Ja pierwszy tatuaż, byłam już pełnoletnia ale im się nigdy nie podobały 😅 Padło klasycznie "trzeba było na dupie sobie zrobić". Chociaż sam wzór im się podobał, bo mam wytatuowany znak wiary, nadziei i miłości. Potem już mój kot na przedramieniu, i hołd dla mojej miłości do książek fantasy ich nie ruszał 🤣
Na pewno są mega😍
Szczególnie kot🥰 kocham koty😄
 
reklama
Do góry