reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Staramy się raptem 3 miesiące, ale oboje mamy 34 lata. Plus PCOS który był „wygaszony” niby a teraz nie wiem, czy nie wrócił. Wiem, że po 35 roku życia już się daje tylko pół roku na starania i zaleca sie badania. To ja za pół roku przekroczę te granice.

Może rzeczywiście na razie powinnam iść po prostu do ginekologa spoza Luxmed na monitoring i ewentualny zastrzyk na pęknięcie czy coś, jeśli będzie tak jak w tym cyklu…
To faktycznie dość krótko. Monitoring cyklu to podstawa, a jeżeli lekarz zaleci stymulację plus zastrzyk na pęknięcie, to i tak najpierw drożność wypadałoby zrobić. Tak czy inaczej, jeśli Cię martwi kwestia Twojego PCOS to konsultacja jak najbardziej wskazana. Zastanawiasz się między wybraniem kliniki a lekarzem od leczenia niepłodności ze względu na różnicę w cenie? Duża jest?
 
reklama
To faktycznie dość krótko. Monitoring cyklu to podstawa, a jeżeli lekarz zaleci stymulację plus zastrzyk na pęknięcie, to i tak najpierw drożność wypadałoby zrobić. Tak czy inaczej, jeśli Cię martwi kwestia Twojego PCOS to konsultacja jak najbardziej wskazana. Zastanawiasz się między wybraniem kliniki a lekarzem od leczenia niepłodności ze względu na różnicę w cenie? Duża jest?
Nie. Nawet niekoniecznie o cenę chodzi. Tylko czy nie powinnam jeszcze na spokojnie spróbować u „zwykłego” lekarza a nie pchać się już do kliniki
 
Nie. Nawet niekoniecznie o cenę chodzi. Tylko czy nie powinnam jeszcze na spokojnie spróbować u „zwykłego” lekarza a nie pchać się już do kliniki
a może po prostu powinnaś spróbować u zwykłego lekarza, który specjalizuje się w niepłodności, a nie od razu do kliniki? Ja tak zaczynałam.
 
A ja mam takie pytanie: Czy była jakaś szalona rzecz, działanie, sytuacja, którą zrobiłyście wbrew sprzeciwu rodziców/ rodzica?
Ja sobie zrobiłam kolczyk w języku🫣😂
 
reklama
Do góry