reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Ja się boję trochę, że partner nie będzie chciał się zgodzić na badanie nasienia… Czy gdyby była potrzeba tego badania i jakimś cudem udałoby mi się go przekonać to myślicie, żeby od razu zrobić jakieś rozszerzone badania? Żeby z jednego materiału dowiedzieć się co się da?
Zrób badanie nasienia z morfologią, fragmentację plamników i HBA.
Dlaczego ma się nie zgodzić? Chyba i on i Ty staracie się o to dziecko?
 
reklama
Zrób badanie nasienia z morfologią, fragmentację plamników i HBA.
Dlaczego ma się nie zgodzić? Chyba i on i Ty staracie się o to dziecko?
It’s complicated. Na razie nie było tematu więc nie tak, że odmówił, ale boję się oporu. Więc jeśli miałabym to jakoś przekonać to chce zrobić co się da od razu.
 
Ja się boję trochę, że partner nie będzie chciał się zgodzić na badanie nasienia… Czy gdyby była potrzeba tego badania i jakimś cudem udałoby mi się go przekonać to myślicie, żeby od razu zrobić jakieś rozszerzone badania? Żeby z jednego materiału dowiedzieć się co się da?
a jak rozmawiacie na ten temat to co mówi?
 
No właśnie na razie nie rozmawialiśmy. Ale jeśli pójdę we wtorek do kliniki to pewnie będzie zalecenie dla niego, żeby to badanie zrobić.
myślałam, że skoro się staracie, ty zapisałaś się do kliniki niepłodności to on o tym wie. W niepłodności zawsze jest para razem, nigdy oddzielnie i bada się razem.
 
No właśnie na razie nie rozmawialiśmy. Ale jeśli pójdę we wtorek do kliniki to pewnie będzie zalecenie dla niego, żeby to badanie zrobić.
Na pewno będzie zalecenie, bo to jedno z podstawowcyh badań.
A w ogóle Ty w klinice masz zamiar ściemnić, że starasz się dłużej? Bo obstawiam, że jak powiesz prawdę to Cię odeślą
 
Na pewno będzie zalecenie, bo to jedno z podstawowcyh badań.
A w ogóle Ty w klinice masz zamiar ściemnić, że starasz się dłużej? Bo obstawiam, że jak powiesz prawdę to Cię odeślą
Nie myślałam że muszę ściemniać i ze skoro to prywatnie to mogę się skonsultować kiedy „tylko zechce”.

Ktoś mi zresztą doradzał pójście tam wcześniej niż później, żeby nie czekać do tego roku starań itp.
 
Nie myślałam że muszę ściemniać i ze skoro to prywatnie to mogę się skonsultować kiedy „tylko zechce”.
no zalecenie jest, żeby się diagnozować po roku nieudanych starań, a wieku bodajże powyżej 35rż po 6 miesiącach. Nie wiem jak Was potraktują, ale moim zdaniem jest szansa, ze powiedzą "proszę się starać i jak się nie uda wrócić za rok"
 
no zalecenie jest, żeby się diagnozować po roku nieudanych starań, a wieku bodajże powyżej 35rż po 6 miesiącach. Nie wiem jak Was potraktują, ale moim zdaniem jest szansa, ze powiedzą "proszę się starać i jak się nie uda wrócić za rok"
To gorzej. Nie chce wydać 300zl, żeby mnie odesłali…
 
reklama
Do góry