reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Noo🙂 zaczyna się dziać, obyś do końca dobrze znosiła. A jak z robieniem zastrzyków? Na luzie czy stres był? Sama robisz?
sama robię, na luzie, 10 sekund i było po sprawie 😅 troche się stresowałam, ale bardziej tym, czy zrobię wszystko dobrze, nabiorę dobrą dawkę, żeby nic nie wyciekło. Ale wszystko było szybko i sprawnie
 
Ostatnia edycja:
Ja oczywiście chciałam być mądrzejsza niż wy wszystkie razem wzięte i poszłam dzisiaj znów na progesteron (10dpo). Uznałam, że jak zobaczę spory spadek to utwierdzę się tylko w przekonaniu, że białe testy i spadek temperatury nie są przypadkiem i po prostu przestanę testować. I co? 7dpo miałam 14.6 a dzisiaj 10dpo mam 13.9. No jest spadek, ale mniej spektakularny niż myślałam. Mówiłyście, że taki jeden pomiar z czapy nic mi nie da, ale cóż 😁
 
kurde powiem Ci że to ma sens co piszesz, rzeczywiście może być łatwiej robic codziennie i się przyzwyczajac. Nigdy tak na to nie patrzyłam, ale też nigdy nie starałam się o bejbi. Ja swój poprzedni test zrobiłam tydzień po terminie okresu bo się zagapilam że go nie ma, to krecha była nie do przeoczenia wtedy 😅
no ja się już staram trochę , przez pierwsze 5-6 miesięcy nie sprawdzałam nic ,nie badałam i nie robiłam testów . Później zaczęłam robić testy owu , jakieś pierwsze badania i tak od 4-5 miesięcy to już testy ciążowe wlatują od 6-7 dpo , niektórzy mówią że szkoda kasy na testy ale tak jak mówię mnie to uspokaja ,bo zanim przyjdzie @ ja już nie mam nadziei i jestem nastawiona na działanie w kolejnym cyklu także nie zdążę się aż tak zasmucić haha 😅
 
no ja się już staram trochę , przez pierwsze 5-6 miesięcy nie sprawdzałam nic ,nie badałam i nie robiłam testów . Później zaczęłam robić testy owu , jakieś pierwsze badania i tak od 4-5 miesięcy to już testy ciążowe wlatują od 6-7 dpo , niektórzy mówią że szkoda kasy na testy ale tak jak mówię mnie to uspokaja ,bo zanim przyjdzie @ ja już nie mam nadziei i jestem nastawiona na działanie w kolejnym cyklu także nie zdążę się aż tak zasmucić haha 😅
Ja też przyjęłam taką taktykę od początku. Pierwszy test 7dpo i planuję tak robić też w kolejnych cyklach.
 
Ja oczywiście chciałam być mądrzejsza niż wy wszystkie razem wzięte i poszłam dzisiaj znów na progesteron (10dpo). Uznałam, że jak zobaczę spory spadek to utwierdzę się tylko w przekonaniu, że białe testy i spadek temperatury nie są przypadkiem i po prostu przestanę testować. I co? 7dpo miałam 14.6 a dzisiaj 10dpo mam 13.9. No jest spadek, ale mniej spektakularny niż myślałam. Mówiłyście, że taki jeden pomiar z czapy nic mi nie da, ale cóż 😁
Tylko wiesz, progesteron się wydziela skokowo 😉 Także ten spadek nadal w zasadzie nic nie mówi. Robiłaś w tym samym labie i o podobnej godzinie? I jak wygląda wykres temperatury? To jest znaczący spadek, jak przed @?
 
Tylko wiesz, progesteron się wydziela skokowo 😉 Także ten spadek nadal w zasadzie nic nie mówi. Robiłaś w tym samym labie i o podobnej godzinie? I jak wygląda wykres temperatury? To jest znaczący spadek, jak przed @?
Oba badania w diagnostyce, tylko jedno przez Luxmed (7dpo, oni mają po prostu umowę z diagnostyką) i dzisiaj bezpośrednio w labie diagnostyki. W kwestii czasu - 20min różnicy mniej więcej. Temp załączona - do bazowej nie spadla.
 

Załączniki

  • IMG_0149.jpeg
    IMG_0149.jpeg
    190,7 KB · Wyświetleń: 25
  • IMG_0150.png
    IMG_0150.png
    63 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry