reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

wow oby się udało trzymam mocno kciuki!
Ja jak narazie mocno odczuwam skutki odstawienia anty... Włosy to właściwie codziennie muszę myć, pocę się okropnie 😞. Myślałam że łatwiej odstawić niż zacząc przyjmować ale u mnie jest dokładnie odwrotnie.
Za to moje libido poszybowało w kosmos 😅, także idealnie się składa.

Ja miałam taki trądzik na twarzy plecach dekoldzie że dramat a nawet jako nastolatka nie miałam problemów z tym 🫣
 
reklama
U mnie to długa historia ..problem jajowodowy..i najpierw miała Sono jeden drozny drugi odetkamy i ciąża w tym cyklu..później długo nic i już histerolaparoskopia i jeden niedrożny drugi odetkamy też ciąża teraz hsg oba niedrożne później laparo i znowu odetkamy jeden drugi niedrożny ale teraz to już nie działało i zostaje in vitro..
 
Ja w tym roku 10 Rocznica ślubu i było na bogato 😀
 

Załączniki

  • 1cd3e6ed-f42f-4359-88ea-fe047648af9d.jpeg
    1cd3e6ed-f42f-4359-88ea-fe047648af9d.jpeg
    114,7 KB · Wyświetleń: 94
U mnie to długa historia ..problem jajowodowy..i najpierw miała Sono jeden drozny drugi odetkamy i ciąża w tym cyklu..później długo nic i już histerolaparoskopia i jeden niedrożny drugi odetkamy też ciąża teraz hsg oba niedrożne później laparo i znowu odetkamy jeden drugi niedrożny ale teraz to już nie działało i zostaje in vitro..
Ej a mogę na priv żeby tu dziewczynom nie nudzić?
 
reklama
Do góry