reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

karola u mnie też pojawił się problem. Mała trochę się krzywiła w chuście - tak asymetrycznie i rzeczywiście jedna noga wydawała się dłuższa. Jak już dociągnęłam i to tak porządnie. Dociągałam, dociągałam, dociągałam to było wszystko ok. Bo jak tylko raz dociągnęłam to z powrotem jedna noga opadła. I jeszcze trzeba się porządnie zasupłać bo wtedy też może popuścić.
 
reklama
kachasek a Ty się nie wybierasz do DDZ? może robimy jakieś spotkanie? :cool2: ja już się zastanawiałam nad klubem kangura we Wrocławiu ale z takim Maluszkiem jeszcze sie boję w takie zbiorowiska ludzi iść.
 
karola u mnie też pojawił się problem. Mała trochę się krzywiła w chuście - tak asymetrycznie i rzeczywiście jedna noga wydawała się dłuższa. Jak już dociągnęłam i to tak porządnie. Dociągałam, dociągałam, dociągałam to było wszystko ok. Bo jak tylko raz dociągnęłam to z powrotem jedna noga opadła. I jeszcze trzeba się porządnie zasupłać bo wtedy też może popuścić.

ellsi jest nadzieja! juz myslalam ze tylko ja mam takie problemy - spróbuje jeszcze kilka razy się zasupłać i zobaczę jak to będzie.
kachasek dziekuję za link, ja w sumie nie mieszkam w samym Krakowie - raczej bliżej Rabki :tak: może znajdę kogoś w Myslenicach? poszperam i zobaczę co mi się uda wynaleźć.
 
hej

w listopadzie będą warsztaty chustowe we Wrocławiu...może sama bym pojechała a Alutek z babcią zostanie :confused: tak się zastanawiam cały czas, bo koszt niewielki a mogłabym się nauczyć jak dobrze wiązać. Tylko musiałabym zostawić Alutka na 6 godzin a to troszkę dużo :-(





chusta.jpg :confused: nie wyszła mi dupka tak jak powinna, ale i tak Maluszek zasnął momentalnie....choć muszę go do chusty ubierać w samo body - miał body i pajaca, bo nam się gorąco zrobiło po 5 minutach i trzeba się było wymotać :sorry2:

kachasek powiedz mi, czy ta część gdzie wkładamy dzidziusia powinna być luźna? bo jak dociągnęłam za bardzo to mi się dupka schowała i nie było C :szok:

chusta po wypraniu i prasowaniu zrobiła się jeszcze bardziej mięciutka i miła w dotyku :tak:


asia miałam Twoją chustę w obserwowanych na all :-D
 
Ostatnia edycja:
Klementyna jak słodziutko wyglądacie z kangurkiem:-)
Kurcze jak czytam ile zachodu z tym motaniem to nie wiem czy mi starczy cierpliwości:baffled:w ten mój badziew w sekunde małą wkładam ale wole normalną chustę. Śmiać mi się chce z Karoli bo jak siedzi w tym to ciągle mnie liże i ćmoka po klacie:-D i jeszcze Wam powiem, że ta pozycja u nas jest świetna do odbijania, mała potrafi jak stary chłop beknąć po 3x nawet gdy jadła godzine wcześniej hihihi:rofl2:
 
klementyna
super wygladacie
ja juz sie nie moge doczekac naszej chusty a dopiero w poniedzialek bedziewyslana wiec pewnie w czwartek bedzie.
moze od kolezanki wczesniej pozycze elastyka, tylko niw iem czy mi wypada spytac o pozyczenie.

sinka
a co za cudo masz? bo chyba przegapilam
 
reklama
Do góry