reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

reklama
ja dzis w lumpie kupilam nosidelko za 14zl,wyglada jak nowe., no itestujemy. maly zasnal nimalze po wlozeniu.Jak tylko to sie sprawdzi to zaopatrze sie w chuste.
 
Ja jednak zostane przy nosidelku.Dla mnie jakos latwiej,szybciej no i maz da sie osiodlac co przy chuscie byloby wykluczone :-) Do tego nosideko ma dobrze rozlozony ciezar malucha a z chusta to chyba roznie - chodzi mi o moj biedny kregoslup ze nie bedzie przy nosidelku tak obciazony.
Wybralam ergo ale manduca jest tez ponoc bardzo dobra. Wczoraj byla u mnie kolezanka ze swoim i nosilam w nim mala - rewelacja :-)
 
Bloothoth
to fajnie że znaleźliście coś dla siebie. pochwal się fotkami :)

ja czekamna chuste mam nadzieje że dzisiaj do mnie przyjdzie.
 
Ech te chusty wyglądaja fajnie no ale nas niestety nas nie stać na taki wydatek bo one jednak chyba sporo kosztuja ,te takie lepsze jakościowo??
Ja dostałam nosidło ale jeszcze go nie próbowałam bo chyba wydaje mi sie że jeszcze za wcześniej bo poczekam jak mały będzie miał stabilniejszą pozycje pionową
 
magda my mamy taką za 55 zł i jest ok:-)
 

Załączniki

  • Ada 126.jpg
    Ada 126.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry