reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dojechslismy 2 h temu i dzięki Bogu! Co mi się działo podczas jazdy.. Nagłe slabo, duszno, nie mogłam złapać powietrza.. Rozłożyłam siedzenie, klima na full, ja na lewy bok i jakos dojechaliśmy..
Stopy spuchly mi jeszcze bardziej ale powoli schodzi opuchlizna..
Pora na odpoczynek :)
 
reklama
Ja ostatnio jak byłam u lekarza to byl 29/30 tydzień i też moja córka jest odwrocona posladkowo i tak już jest od 3 miesięcy. Pytałam lekarza do kiedy ma czas sie odwrócić to mi powiedział że do 34 tygodnia spokojnie nawet dłużej. Czyli na następnej wizycie w 34 tyg będę już mniej więcej wiedzieć czy nastawiac sie na cesarke czy nie.
 
Choco, to koniecznie odpocznij teraz i się zrelaksuj. Z przebojami ale najważniejsze, że jesteście już na miejscu. :tak:

Justi, a no właśnie do 34 tygodnia a mój mały wielkościowo najprawdopodoniej już jest w 34 tygodniu stąd też moje obawy. :sorry:
 
Hej dziewczyny ;)
Ja dopiero teraz, ale mi dzień zleciał, już tylko zupkę gotuję i kładę się odpocząć.
Byłam na zakupach w hurtowni z wyprawkami, i w sumie mam większość gadżetów.

Sonia
ja też mam jak Ty, czuję wyraźnie główkę pod żebrami, a nóżkami traktuje mi pęcherz i siedzi już tak dłuższy czas, chyba mu wygodnie. Natomiast w trakcie ciąży to się co badanie obracał. Zobaczymy bo w sumie to mam 3 tyg więcej od Ciebie, ale jeszcze się nie martw na zapas. Może być tak jak Joani piszę, że obróci się przed porodem, trzymam kciuki.
 
No a ja właśnie zamówiłam łóżeczko :-D na dniach przyjdzie, także już coś mniej, teraz poszukam może jakiś wózeczek będzie..

A na obiad chyba naleśniki, nie chce mi się do sklepu znów po mięsiwo iść, wiem że M nie przepada za nimi jako na obiad ale jak on przyjedzie to już to kolacją będzie :p hehe
 
Witam popołudniowo :-)

Ja właśnie się przebudziłam po króciutkiej dwugodzinnej drzemce ;-) tak mnie zmuliło, że padłam zupełnie :-) a teraz taaak mi dobrze :-)

U mnie Mały jest główką w dół, choć myślałam, że to co jest właśnie jego główką to jest tyłeczkiem a główkę ma gdzieś w okolicach pępka :D a tu taka niespodzianka :-) mi się wydaje, że te nasze Skarby mają jeszcze trochę miejsca i się kręcą jak tylko mogą :-)

A_nka - nie ma za co :-) Taka rodzinka jak Wasza to mi się marzy :-)

Dooda - jak zwierzak? co wet powiedział? a to piesek/kotek? :-)

Ann - super, że zakupki udane :-)

Shiran - tu łóżeczko już jest :D

U nas trochę zaczyna grzmieć, oby moje pranko doschło :-) mąż kosi trawkę, jak skończy to go zaciągnę do sklepu na małe zakupki bo w lodówce pustka.
 
Mi jutro przyjdą apteczne rzeczy, bo właśnie dostałam maila, już będzie krok do przodu. Wścieknę się tylko jak gad zety dl małego będą w "diewczyńskich" kolorach, mim, że prosiłam, ale nie zawsze na to patrzą.
Komody zamówiliśmy w końcu u nas na miejscu, nie będziemy zatem jutro jeździić i szukać. Za tydzień mają być. Został narożnik jedynie, dostałąm katalogi i mam zaznaczone te z porządnymi materiałami i wykonaniem, więc mam co oglądać znowu...
Aaa i łózeczko jeszcze, ale to już wybrane.
Widzę, że ostro się wzięłyśmy za wyprawki :-)
Ponoć od połowy tygodnia mają być meeeeega upały, już się boję... na weekend mamy imprezę u teściów i nie wiem jak wytrwam w tą duchotę...
Moje ddziecię niby ciągle jest główką w dół, ale czasem ma wrażenie, że się obraca, ale to może tylko moje urojenie i u lekarza jest jak trzeba;-)
 
Joani super, że ok :) ja właśnie też kończe kompletowanie wyprawki teraz jeszcze wieczorne zamówienia i gemini i spokoj :)
 
Joani do mnie też jutro dotrą apteczne zakupy z Gemini:)) Śmiałam się do Męża, że pewnie długo trzeba będzie czekać na paczkę, bo wszystkie wrześniówki zamówienia porobiły, a tu proszę w piątek zamówione i już dziś wysłali:) Oby uwzględnili Twoją prośbę o chłopięce rzeczy:)

No nasz maluch też główką w dół, czuję często u góry jak tyłeczek wypina:-D
 
reklama
no to ja też jutro powinnam dostać z apteki ;) i już muszę myśleć gorączkowo gdzie to chować wszystko. Teraz proszek i wyprać wszystko.
A co do dzisiejszych zakupów to też udałam się po strój dla siebie i początkowo chciałam kupić tankini, ale nie było dla ciężarnych eh i bluzka kończyła się w połowie brzuszka, więc kupiłam zwyczajne bikini i do tego bluzeczkę taką leciutką, ale jestem zadowolona bo choć jedna rzecz dla mnie. I wrócę tam jeszcze po staniczki bo Pani miła i chyba mi ze 30 strojów i staników dała do przymiarki hehe więc wrócę bo takie ładne że odpowiedni rozmiar dla mnie się ulotnił ;)

joani super że mebelki wybrane, a tych imprez rodzinnych sporo macie, fajnie ;)
shiran gratuluję zakupu łóżeczka, duży krok zrobiony ;)
Ja powinnam dostać swoje w tym tygodniu, więc jak już złożę będzie się wietrzyło i będzie gdzie wszystko wrzucić przynajmniej teraz ;)
 
Do góry