reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ania//, dziąsła niby nie są ni zaczerwienione ni napuchnięte. Ale dawałam mu wczoraj ibum na wszelki wypadek gdyby to jednak było na tle bólowym. Jednak nie pomogło.

Zresztą synek na moje pytanie czy go boli coś kręcił głową :(

A no imię Dominik ostatnio robi się coraz popularniejsze ;)
 
reklama
Hej dziewczyny :blink:

Zostałam przez Anię imiennie wywołana więc skrobnę porannego posta. Ja czytam na bieżąco tylko tylko problem mam ostatnio, żeby coś napisać. Zresztą od kilku dni, odkąd mój K. wrócił z delegacji jesteśmy cały czas na wysokich obrotach przez to wykańczanie łazienki. Jeździliśmy po sklepach szukając nowych mebelków, potem skręcanie, sprzątanie a w sobotę zrobiliśmy kurs do Szwecji po jedzonko bo tam dużo, dużo taniej jeśli chodzi o wiekszość codziennych produktów. Pomyślałam, że póki mam jeszcze "nieco siły" to pogotuję troche dań i pomrożę, żeby potem nie musieć się martwić o biady choćby przez chwilę. ;-) I tak też wczoraj np. większość dnia stałam nad gołąbkami. Nie jestem tylko czy warto było bo potem jak usiadłam to wstać już nie mogłam. Biodra to myślałam, że mi dosłownie odpadną! :confused2:

Mój mały dalej się nie przekręcił a czuję, że jest już naprawde duży i zaczynam wątpić w to czy ma na to jeszcze czas. :-( Jutro mam wizytę u położnej i muszę konkretnie już o tym pogadać co jeśli faktycznie uparciuch nie zdeceduje się na nietoperkowanie.

Miałam zacząć już pranie, prasowanie i ogarnianie torby szpitalnej a nie mam zupełnie na to czasu ani takiej możliwości przez ten cały remontowy rozgardiasz ale podobno do środy wszystko ma być już gotowe. Mam nadzieje bo przez to, że czuję się zupełnie nieprzygotowana nie mogę spać spokojnie. ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hania Hmm ciekawe co mu jest ... a może jakaś melodyjka uspokajająca?:)

Sonia fajnie że jesteś :) widzę remont idzie ku końcowi więc spokojnie jeszcze chwila i będzie wszystko gotowe :)

Joani a Wy dzisiaj chyba po mebelki? więc miłych zakupów :)
 
Ania//, młody ma projektor, panel od karuzeli z biciem serca zostawiony, ale nie lubi tego i służy to raczej do kopania niż słuchania i oglądania.
Myślę, że dzieciaki zaczynają czuć się zagrożone :(

SONIAFKA, fajnie że remont idzie do przodu :) oby prace jak najszybciej się zakończyły, a mały uparciuszek ładnie się przekręcił :)
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja się w nowym tygodniu :)
Pogoda się dziś ładna zapowiada, muszę zrobić w końcu pranie a potem poszukać na necie łóżeczka i w końcu zamówić, przeglądnąć też oferty wózków..
Coś na obiad wymyśleć..

Wczoraj na urodzinkach teściowa mojej siostry z jej córką tak mnie obsiadły i dopytywały o ciążę, czy to nie czasem chłopiec będę bo tak dobrze wyglądam, a zwykle dziewczynki zabierają urodę matce.. no trochę mnie zmartwiły, ale powiedziałam że jak będzie synuś to też będę kochać a będzie za to w różowych ciuszkach chodzić :p tak sobie teraz myślę, że one tak gadały bo jej córka chciała zawsze mieć dziewczynkę a już ma dwóch chłopców (drugi urodził się w marcu) i teściowa mojej siostry chciała mieć wnuczki, doczekała się wnuczki mojej siostry a że jej syn to miał ktoś przejąć pierwszy nazwisko i wszyscy liczyli na chłopca a tu się Laurusia urodziła ;) I może dlatego tak gadają, bo jak szwagierka mojej siostry najpierw dowiedziała się, że ona będzie mieć córeczkę to widać było niezadowolenie i przy mojej Wiki to samo było, zazdrość..

Jak są jakieś wizytujące to zaciskam && :)
Miłego dzionka ;)
 
Super, że udane imprezki, to najważniejsze.
Ania na swojego Dominika (jeśli się zdecydujesz) będziesz mogła mówić Misiek (tak czule ;)), moja sąsiadka ma i tak się wszyscy przyzwyczaili, że ostatnio sama myślałam jak on ma na imię ...
Fakt, że teraz jedna o drugą drży podświadomie i to miłe. Musimy się postarać chcociaz zdanie napisać, żeby nerwów nie było :-)
Sonia, no to jeszze 2 dni i będziesz mogła spokojnie w domu siedzić i zająć się rzeczami dla Aleksa ;-)
My jutro mamy wizytę i komody pooglądamy przy okazji. Dzisiaj podjedziemy u nas za narożnikiem, trzeba dotknąć czy to na sprężynach i czy nie za miękki i jak się siedzi, bo to jednak ważne. W końcu 100 nie kosztuje... Ja lubie takie akcje, więc czekam na popołudnie :-)
A tymczasem zbieram się, bo mam kosmetyczkę, o której zapomniałam i dobrze, że nastawiłam przypomnienie... no i już czas szybciej zleci :-)
Powodzenia na wizytach i w labo :-)
 
Witam się i ja :)
My już spakowani i za troszeczkę ruszamy do teściów :) 4 dni bo akurat tak Mąż ma wolne ale traktujemy to jak swego rodzaju urlop :)

Dziś pierwszy raz spuchly mi stopy, spuchly ale nie bolą tak bardzo jak do tej pory :)

Będę się odzywać bo jak już pisalam mam Was w telu :)

Joani jeśli jest u Was sklep meblowy Olimp to w kwestii narożnika polecam :) sami w lutym tam właśnie kupiliśmy, duży wybór i dobre ceny :)

Miłego dnia kochane wrześnioweczki, udanych zakupów, sprawnych remontów i jak najmniej bolesnych symptomów ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
Witam poniedziałkowo :*

Wczoraj od rana do wieczora goście, padłam wieczorem i myślałam, że nie wstanę :( troszkę mnie to męczy już, bo jak mieszkaliśmy w mieszkaniu to przez 2 lata nikt do nas nie przychodził...a teraz kilka razy w tygodniu nawet :( powiedziałam mężowi, że ten tydzień musi być u nas spokój :-)

Pogoda u nas przepiękna, będę dalej uskuteczniać pranie :-) a na prasowanie poczekam na deszcz :-)

Maddlena - powinni kobietom, które planują ciążę już mówić, żeby się wysypiały bo w ciąży też się nie wysypiamy ;-)

A_nka - u nas też była czwórka dzieci, tak co 2 lata mniej więcej :-) do dziś moja mama się zastanawia jak ona nas ogarnęła - a ja ją podziwiam z całego serca :-) Wy też dacie radę :-) Nela i Dominik na pewno będą pomocni :-) najważniejsze, że będziecie razem i będziecie się kochać i wspierać :* A Twoje Dzieciaczki to są taaakie słodziaki :-)

Soniafka - dobrze, że remont zbliża się ku końcowi :-) a z kuchnią to sobie trochę zwolnij, takie stanie nie wskazane jest i na pewno bardzo męczy.

Shiran - tak to jest, że każdy w okół wie wszystko o ciąży :-) u mnie mówią, że się nic nie zmieniłam a ja sama w lustrze i na zdjęciach widzę, że "zbrzydłam" ale wszyscy chcą być mili i mówią - nie nie nie, źle w lustro patrzysz ;-)

Amaliee - trzymam kciuka za wyniki badań :*

Lecę się organizować prankowo a później już tylko błogie lenistwo :-)
 
Pierwszy raz w życiu miałam dzis w nocy skurcz łydki. Wcześniej nawet nie wiedziałam jakie to ucxucie. Tak długo trzymało szok. Ten magnez dodatkowo w ciąży to pierwszy lepszy mam kupić w aptece czy jakiś specjalny dla kobiet w ciąży ?
 
reklama
Justi, to i tak masz szczęście, że wczeniej nigdy nie zdarzyło ci się mieć skurczów łydek ;-)
Ja łykam Doppelherz Aktiv Magnez-B6 Forte 400.
 
Do góry