reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej:)

Ja dzisiaj też pobudka przed 6, nieszczęsny budzik mojego Męża mnie obudził i jakoś tak już nie mogłam zasnąć:sorry:

Shiran powodzenia na Szkole rodzenia, my wczoraj omawialiśmy poród, a jutro będzie co robią z maluszkiem po porodzie, pomiary, badania:) Uparty ten Twój Mąż, mój też nie lubi naleśników na słodko, dla niego muszę robić wersję z białym serem na słono:)

Ania// powodzenia na wizycie:tak:

Ja o antykoncepcji jeszcze nie myślę, bo zamierzamy się zaraz starać o drugie(po porodzie się okaże czy rzeczywiście się od razu zabierzemy do roboty:-D). :)

Kciuki za pozostałe wizytujące jeżeli są:)

Miłego dnia;-)
 
reklama
Moje dziecię o 4:30 zaczęło fikać.. tak podskakiwał, że mowy nie było o spaniu... a po 15 min. jak się uspokoił, zaczęła się czkawka :-D
Pospałabym jeszcze, ale id e do dentysty... dzień zapowiada się upalny niestety, a my po 14 jedziemy do naszego starego lekarza, dobrze, że klima działa chociaż...
Shiran, ja bym w życiu nie zrobiła mojemu potem kanapek.. nie chce jeść to trudno, rączki ma, sobie sam by robił ;-)
Bubbles, my też tak zamierzamy... drugie szybko "dopracować", ale coś czuję, że to trochę potrwa :-D tabletkami nie zamierzam się truć później, więc przed nami jeszcze decyzja co zrobimy.
No to miłego i się oszczędzajcie przy tych temperaturach :-)
 
Hej dziewczyny, ja już też na nogach bo dziś na 10tą do położnej lece więc muszę się ogarnąć. Aż się stresuje bo ciekawa jestem co mi o tym porodzie pośladkowym powie. :sorry:

Ja też się zastanawiam nad antykoncepcją a raczej nad sposobem bo z całą pewnością nie chcę zachodzić odrazu w drugą ciążę a sądząc po tym, że udało nam się w pierwszym cyklu starań to skuteczność "zaciążania" mamy chyba wysoką :-p Myślę, że wróce do tabletek bo to jest chyba najwygodniejsza opcja.
 
Dzieńdobry kochane ;)
Korzystajac że jeszcze nie wstał z łóżka - nadrbiam :)

Jeśli chodzi o antykoncepcje to jeszcze nie myślelismy, troszke planujemy drugiego skarba, ale zobaczymy jak zycie nas zweryfikuje i kiedy to będzie :)

Ciepło już widzę i czuje, wczoraj wieczorem popadalo a później i tak było ciepło choć już nie tak duszno :)

Dziś sporo planów, później się okaże na co starczy czasu, na co nie :)

Mój M. zjada wszystko co mu zrobie, czasem mam wrażenie, że chyba żebym się nie rozmyślila i nie przestala robić ;)

Dziś stopy nie są spuchniete :)

Wizytujacym powodzenia, a wszystkim oszczędzania się w te temperatury ;)
 
Heja :)

Ale się upalny dzień zapowiada.... Ja wczoraj po powrocie z pracy padłam jak mucha i wstałam dopiero dziś rano... Dobrze że jeszcze tylko 2 tygodnie...

Powodzenia dla wszystkich wizytujących!!!

Co do antykoncepcji to my wrócimy pewnie do tego co wcześniej-czyli metody naturalne + w razie potrzeby w dni płodne prezerwatywa...
 
Cześć :)

U nas tylko metody naturalne wchodzą w grę. Z pewnością na jednym dziecku nie chcemy skończyć, ale kiedy następne będzie to tylko Bóg wie :)

Wróciłam z badania krwi i pierwszy raz naprawdę bolało :/ Może to kwestia tego, że ostatnio co tydzień mam pobieraną krew i żyła nie wróciła jeszcze do siebie?
Zbieram się za ogarnięcie mieszkania, wygląda u nas strasznie.
udanego dnia!
 
Marciątko współczuję bolesnego pobierania.

U nas też od rana gorąco, chciałam sobie poprasować, ale w taki upał nie mam zamiaru stać nad rozgrzanym żelazkiem:no:
 
reklama
Do góry