reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ann, zakupy udane a to najważniejsze :-) Mam jeden stanik do karmienia i nie wiem cy jeszze trzeba, czy sobie poradzę jak sportowy zawinę i tyle...
Bubbes, mam nadzieję, że zamówień nie mylą i nie dostanę np. twoich :-D to będziemy się wymieniać ;-)
To prawda, że mamy same imprezy teraz a ja coraz bardziej słabnę na samą myśl o nich ;-) ale jest plus, i to duży... siedzę/leżę jak królowa i nikt mi nawet wstawać nie pozwala, chyba że do toalety ;-) żebym tylko się nie przyzwyczaiła, bo nie powiem, że super jest siedzieć i nie latać to za widelcem, kawą itp. :-D
A Franek jak się wypina, to zazwyczaj po prawej i takie śmieszne uczucie, że można go już po pleckach poklepać.. bo to chyba tułów... :baffled:
 
reklama
Ja sie ostatnio malo odzywam ale maz w domu to jakos czasu na forum mniej :) w sumie codziennie gdzies idziemy z chlopakami i tak czas szybko mija. A z mijajacego szybko czasu sie akurat bardzo ciesze, im szybciej tym lepiej :D
Dzisiaj ogladalismy namiot i chcemy kupic to moze jeszcze sie wybierzemy na camping :D mam nadzieje ze dam rade :p

A jutro moj mlodszy ma drugie urodzinki :) jak to szybko minelo!!!

Zaczelam pranie Hani ciuszkow robic ale prasowanie sobie odpuszczam i podziwiam Was ze sie Wam chce to prasowac!
 
dobry wieczor :)
mam zaleglosci od soboty i chyba 10 stron do przeczytania :D

Hania, i co odpowiedzialas na pytanie Nelki, ze Dziewczynki w brzuszku schudly?

Co do monitora, to ja tylko powiem ze u nas tez byl bezdech w 2 miesiacu zycia i nie wyobrazam sobie go nie miec przy Zuzce... A Ola nie byla wczesniakiem, nie miala problemow z oddychaniem, przy urodzeniu 10 pkt apgar...

Amaliee, trzymam kciuki zeby Cie ospa ominela.

soniafka, moze polozna poradzi jakies cwiecznia zeby maluszek sie obrocil?

mnie dzis strasznie bolalo podbrzusze, ale pomogla podwojna dawka magnezu...


Kciuki z ajutrzejsze wizyty i badania i usg Dziewczynek :)
 
dziewczyny wam niektórym 33 tydzień leci, jak to szybko leci to już tuż tuż jak czytałam niektóre lipcówki i to nie mało przed terminem. Oczywiście oby wasze, nasze chociaż do 38 siedziały ;)

edit.
Ze też ja to napisałam, jakbym była wami to nie wiem czy bym siebie zrozumiała, eh ten ciążowy mózg ;-)
 
Ostatnia edycja:
Wesolutka powiedziałam, że dziewczynki są przeciez bardzo malutkie. A mama wcześniej miała duży brzuszek :))

Tak namotałam, że córa nic nie zrozumiała i dała spokój :)

Jutro ranko jadę do bydg, ale jak tylko będą wyniki badań Eleny i Oli to dam znać :)

Czekam na męża, zrobimy zakupy i idę spać :)

Buziole baby kochane :-*
 
Dziewczyny a ja mam pytanie :) myslicie juz o antykoncepcji? Bo ja sie juz zaczelam zastanawiac. Do tej pory byly tylko prezerwatywy ale chcialabym to zmienic bo nie lubie i tak moze macie jakies rady czy doswiadczenia?
 
Kusiak ja właśnie 16 mam wizytę u ginki w celach antykoncepcyjnych :D
Miałam przemyśleć różne metody, ale nie było kiedy o zdam się na lekarkę. Prezerwatywy u mnie też odpadaja.

I u diabetologa jeszcze niestety mam widzenie :(
 
Hania wspolczuje tych problemow z cukrem :/ jest jeszcze szansa na to ze przejdzie czy myslisz ze juz zostanie?

U nas jest taki implant antykoncepcyjny ktory sie pod skore wszczepia i to jest na 3 lata. Ale tak czytalam w necie i ma bardzo rozne opinie, mam wrazenie ze wiecej tych negatywnych niestety. No ale z drugiej strony wszystko zalezy od organizmu w koncu. I sie zastanawiam nad nim. Jest w Polsce cos takiego? Znacie to?
 
Hej dziewuszki :)
Ja już na nogach, popołudniu mam szkołę rodzenia, dziś pierwsza część o karmieniu malucha :)
A tak do tej godziny to planów brak, pewnie spędzę obijając się na necie :p
M w zaparte nie ruszył wczoraj naleśników, uparciuch :/ kanapki mu na kolacje robiłam.. nie to nie..

Ja też na 100% powrócę do tabletek po ciąży.

Jak są jakieś wizyty to && :)
Miłego dzionka ;)
 
reklama
Witajcie :)

Hania &&& za dziewczynki :)

widzę wziełyście się ostro za wyprawki :) ja mam nadzieję że teraz jak te upały będą to popiorę wszystko żeby szybko się wysuszyło :) i poźniej te nie szczęsne prasowanie :) chociaż bodziaki takie co idą prosto na skórę malucha :)

Cieszę się że wszystkie zkupy udane macie byle tak dalej :) cza by jakieś pampersioki małemu kupić co by już leżały i czekały na niego :)

czekam aż krolewna się obudzi i wyruszamy na badania :) potem do szewca w końcu z tymi butai od M i potem na 17 mamy wizytę :) i zobaczymy dzidziolka :) ahhh.. pięknie :D

żeby tylko zdążyć przed upałem... bo będzie masakrunia :)

Co do antykoncepcji to ja cały czas myślę ... bo prezerwatyw nie mogę.. po tabletkach strasznie rosnę.. myślałam o wkładce bo kusiak tych implantow u nas nie ma niestety a słyszałam że są bardzo fajne :) ale nie wiem czy moj organizm to przyjmie.. już nawet przeszło mi przez myśl żeby się podwiązać... ale im więcej czytam tym więcej jestem na NIE.. więc będzie ciężki orzech do zgryzienia.. a na trzecie dziecko nie możemy sobie niestety pozwolić ;/

miłego dnia babolki buziaki :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry