reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
SAWI JA DZIŚ ROBIE ROLADKI SCHABOWE NA OBIADEK + ZIEMNIACZKI + JAKAŚ SAŁATKA ZE SKLEPU :p:p:p:p

WITAM NOWĄ MAMUSIĘ:)

Ja dzisiaj nawet sie wyspałam:):) tyle ze meczyly mnie znowu złe sny:/ wybieram sie dzis do fryzjera...bo juz taki odrost mam ze szok:) dzis odziwo dobrze sie czuje wiec zaraz zabieram sie za sprzatanie bo mam troche zaległości ostatnio:p
 
Cześć Dziewczyny! No to po wczorajszej wizycie wiem tyle, że Pani doktor ciąże potwierdziła, na USG widać pęcherzyk żółtkowy(18 mm) i nic poza tym...za dwa tygodnie powtórzenie badania USG żeby się upewnić, że ciąża się rozwija, więc ja podchodzę sceptycznie do tej wiadomości po wizycie...Kazała zrobić badania krwi i moczu, przeciwciała na obecność różyczki bo teoretycznie nie przechodziłam..od razu poszłam zrobiłam..także kolejne dwa tygodnie na czekanie o konkretną informację co się dzieje? Czy ciąża rozwija się prawidłowo, czy niestety..?? Jeszcze chodzę drugi tydzień zaziębiona i nic nie mogę brać więc ciągnie się to za mną jak taki ogon...A tu jeszcze od samego rana gruchnęła mega bomba w pracy - Pani z innego działu leży na izolatce z potwierdzonym wirusem AH1N1. Normalnie człowiekowi chęci do życia odeszły po tym..;-( Przepraszam, że smucę od rana, ale tak niesamowicie źle się z tym czuję...
 
Ola rozumiem Cie. Mi tez lekarz powiedzial ze na ten tydzien to jest super wszystko ok,ale skierowania na badania nie dal, bo mowi ze to dopiero za 3 tygodnie jak serduszko zobaczy... Wyszlam przybite tez z wizyty. Teraz niech tylko te 3 tygodnie szybko zleca.

Od wczoraj okropnie boli mnie dol kregoslupa... Jakis ucisk na nerw.. myslalam rano ze przeszlo, ale siedze i juz zaczyna mnie bolec. Przyjde do domku to bede lezec.
 
Hej dziewczyny- powiem Wam, że niektóryz lekarze są dziwni... ja byłam na pierwszym usg 24.01 - czyli to był dokładnie 6 tydzień (42 dzień) i było widać zarodek i słychać serce. Ale niestety lekarze są różni i różnie podchodzą,nie wszyscy się starają. Ponieważ ciągle miałam schizy, że coś jest nie tak poszłam wczoraj na usg do jakiegoś totalnie obcego ginekologa.... I to była masakra. Lekarz masakrycznie nieuprzejmy, wprost na leżankę wiała zimna klima, przywalił mi tak tym urządzeniem, że myślałam, że mu oddam, a później mnie prawie wyrzucił- chyba mu się śpieszyło. Nawet mój chłop stwierdził, że mój lekarz a ten to dwa różne bieguny! Fasolkę pokazał nam tak na chwilę, głosu nie włączył, ale widzieliśmy, ze serducho bije i to nas uspokoiło. Zdjęcie mój lekarz kadruje, cuda wyczynia, a ten wydrukował byle jakie i jeszcze uwalił tym żelem :) Więc nie ma co wklejać. Opisu też żadnego nie zrobił- ale fasolka ma już chyba ponad 1 cm:)
Więc ja po wczorajszym jestem spokojna :) Poza tym odwiedziałam w sumie wczoraj trzech lekarzy (łącznie 7,5h) i jestem na L4 do wtorku- w końcu trochę wolnego....

A dzisiaj kopytka z serem, cukrem i cynamonem- jak bosko mieć babcię, która wnuczce zrobi - ja ugotuję i gotowe :)

Trzymajcie się dziewczyny i odpoczywajcie - tak kazała moja rejonowa lekarka. I jeszcze mi dowaliła, że to już taki dojrzały wiek na ciążę- kurczę, ja mam 26 (no 27) lat!!! :-)
 
reklama
Do góry