reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Tak, ze śląska. Ja chodzę do dr Gawlika- przyjmuje w Bytomiu, Siemianowicach i Katowicach- ja akurat chodzę do Lux Medu w K-cach. Nie znam Łubinowej z własnego doświadczenia, ale opinie słyszałam raczej dobre- więc też powinni się przykładać...
 
reklama
Katezbb nie ma przeciwskazan zeby wloski farbowac?
w pierwszej ciązy normalnie farbowalam i było ok:):) lekarz takze mowił ze to niema wpływu na dzidzie... nie farbuje czesto staram sie co 3 miesiace... bardziej tu chodzi czy my sie bedziemy dobrze czuc podczas farbowania..ze wzgledu na mdłości i ten zapach:) naszczescie ja mam zaprzyjaznioną fryzjerke ktora w kazdym momencie moze przerwac jakby co i zawsze ma dobre farby bez tego amoniaku:):) wiec mysle ze bedzie dobrze:)
 
Dzień dobry!!

Sawi nie rób obiadu :-) dla Małej jakaś zupka, a Wy kanapki możecie zjeśc ;-)
My dziś mamy pierogi ruskie mojej mamusi!! Pychotka ;-)

Ola czy możesz iść do innego lekarza?? Jeśli tak, to to zrób jak najszybciej!! U mnie też jeszcze nie ma rączek, nóżek !! Jest dzidzia, tzw fasolka, ciałko żółte, serduszko bije. Lekarz powiedzial, że czy ciąża sie prawidłowo rozwija można poznać po ciałku zółtym. Nie wiem skąd przypuszczenia, że może byc coś nie tak! Na pewno jest dobrze!! Nic sobie nie wkręcaj!! Głowa do góry i przed siebie!! Skoro masz skierowania na badania, to na pewno jest dobrze!!
Co do wirusa... Zwykła grypa ma poważniejsze powikłania niż te świńskie i ptasie! I jest groźniejsza! Na choroby typu zapalenie płuc (które mogą być powikłaniem grypy)dziennie umiera mnóstwo ludzi, o tym się nie mówi. Wynaleźli jakąś tak AH1N1 i straszą ludzi... Nie martw się tym!
A jak źle sie czujesz, przeziębienie nie odpuszcza, to idź na zwolnienie!! Teraz co możesz zrobić dla siebie, to leżeć, niestety żadnych leków brać nie możesz, chyba,że homeopatia!! Ściskam mocno i proszę nie dołuj się!!:*

BigChild no kolejna noo!! :-) będzie dobrze,3 tygodnie zlecą szybko!! Nie wiem dziewczyny czy kojarzycie... Ja poszłam do lekarza i nie było nic widać! Lekarz musiał wykluczyć ewentualną ciążę pozamaciczną!! Boże co wtedy przeżyłam... Ale jest dobrze!! Fasolka, serduszko... Wszystko pojawia się w swoim czasie!! I u Was będzie!! :-) A za 33-34 tygodnie będziecie tulic swoje maleństwa!!:-)

Kami na lekarza kretyna trafiliście :-(
Taaak babcie są niezastapione ;-)


Dziuba ale miałaś przygodę w pracy:-( ojej :-( dobrze, że mało dzieci już było... Sił dużo Kochana!! :-)

Dzoana myslę, że u Ciebie będzie widać :-) tydzien to bardzo dużo... :-) Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!!:-)

Lina w pierwszej ciąży też byłam na duphastonie i miałam plamienia takie brązowawe :-) dzidziol urodził się cały i zdrowy!! :-)

Tusienka nie mylisz się! Przeziorność karkowa wykrywa zespół Downa :tak:
Najlepiej robić to badanie w 13 tygodniu ciąży!!

U nas ok, tzn lepiej niż było!!
Nie wymiotowałam od wtorku od 17 :-) Także rewelacja :-)
Dr przepisał mi czopki przeciwwymiotne i one naprawdę działają :-)
Oddycham przez dwie dziurki w nosku, więc zatoki odpuszczają - w końcu!! Po 3 tygodniach!! :tak:
Adaś śpi, właśnie zasnął, więc mam chwilę :-) Męża od wczoraj nie ma, ale ok 12.30 ma być, zjemy zupkę i pojedziemy butki nam kupić :-) adidaski, bo nie mam, tylko takie na sale mam, a S. się psują i musi mieć nowe ;-)

Pogoda u nas okropna!! Mama co chwilę dzwoni i mówi 'nie wychodź z domu'!! ;-)

Idę na wątek wizytowy powiedzieć co u lekarza i pokazać zdjecie :-)

Miłego dnia!!:*
 
Ostatnia edycja:
Paula Twoje słowa to balsam dla mojego serca :-D Dziekuje.
A jak bylas na pierwszej wizycie to tez ci lekarka nie dala skierowan na badania? Bo mnie to zaskoczylo. Tu ze dobrze wszystko ale badan jeszcze nie robimy poczekajmy 3 tyg.
 
Paula Twoje słowa to balsam dla mojego serca :-D Dziekuje.
A jak bylas na pierwszej wizycie to tez ci lekarka nie dala skierowan na badania? Bo mnie to zaskoczylo. Tu ze dobrze wszystko ale badan jeszcze nie robimy poczekajmy 3 tyg.

BigChild ja bylam na pierwszej wizycie tak jak ty - w 5tyg 5dn i tez bylo widac tylko cialko zolte i mialam skierowanie na mase badan :> Nie martw sie, ja po 2 tygodniach juz widzialam nasze malenstwo i bijace serduszko :)
 
Cześć..
my po wizycie z Igą, już oskrzelka czyściutkie. Koniec picia wykrztuśnych syropów. Przechodzimy znowu na kulki:-) ja umówiłam sie ze sobą do homeopaty..z moimi jelitami, bo mnie to wykończy, a myślę że dla dzidzi też to nie jest dobre. Nie mogę nic zjeść, bo zaraz masakryczny ból jelita, kibel, słabo, biegunka i potem ok..ale wystarczy że tylko coś zjem i zaraz to samo..już nie wiem co mam jeść. Wczoraj zjadłam wieczorem na puste już jelito kawałek chleba z masłem i siedział mi cały wieczór na żołądku, masakra...
katezbb zazdroszę robienia odrostów, ja już mam okropne, nienawidzę odrostów, robię włosy co 6 tyg max...teraz nie byłam od 17 grudnia, ale na razie nie dam rady..zapach mnie zabije:wściekła/y: nie wiem może za 2 tyg się uda..

Ja na wizytę dopiero 1 marca, czyli jeszcze prawie miesiąc.

Witam nowe mamusie,
paula no to super, ze czopki działają i wymioty ustały..
sawi co do obiadu, to też nie wiem..małej teraz zrobiłam czerwony barszczyk..z torebki, bo chciała..w zamrażalce są jakieś pierogi ze szpinakiem i pewnie pójdą w ruch..mąż zje, mała pewnie też..ja oczywiście nie wiem co zjem..
karolcia współczuję straty córci...

Więcej nie pamiętam..
 
reklama
Do góry