reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Jestem po wizycie, odczucia spoko. Lekarz potwierdzil ciaze, niestety za wczesnie by tam widziec serduszko i te sprawy. Poki co jest pecherzyk ciazowy i zarodek, wiek ciazy 5 tygodni i 4 dni czyli tak jak suwaczek.
Jedynym czyms co mnie zaniepokoilo to to ze pecherzyk umiejscowil sie na przodzie sciany macicy a nie na tyle jak powinno byc. Poki co nie kazal sie tym martwic, ale powiedzial tez ze teraz jest okres najwiekszych poronien w tym czasie i poki co badan nie robimy. Dostalam fotke i do domku. Musze brac podwojna dawke kwasu i odstawic dupka. Amen. Prosze zeby bylo ok.....
 
reklama
BigChild nie martw się, na pewno będzie dobrze.

Ja mam wizytę w piątek i się zastanawiam czy będzie już coś na zdjęciu widać skoro tle z Was w podobnym czasie ciąży pisze, że jeszcze było za wcześnie:-(
 
Witam Kobietki!

Cieszę sie z Waszych dobrych wieści po wizytach! Gratulacje!:-D

Ja dzisiaj miałam wszystkie badania krwi i moczu... rano przeżyłam masakrę:tak: Tak jak czułam, na czczo długo być nie mogę...:baffled: Bałam się, że szpital zarzygam (sorki)Ale już po wszystkim. UFFF i wszystko dobrze! Wyniki ok. Na wizytę dopiero 11 lutego, bo mój ginek na urlop zagramanicę się wybrał...
Mam stresa trochę, bo znów mam brudzenie na pierze toaletowym :szok:. Ale nic mnie nie boli, nudności są, piersi bolą... I strasznie dzisiaj nie mam apetytu. Teraz już chyba z godzinę jem sałatkę grecką z kwaśnym sosem i słoną fetą, bo tylko takie smaki mi teraz pasują...:tak: Niby takie krwawienia mogą być po Duphastonie, ale trochę sie denerwuję. Matko, nie wytrzymam do tej wizyty... Rozmawaiłam dzisiaj z ginkiem przez tel i przykazał mi się mniej stresować. No ale weź i się nie stresuj...:confused: Czy może któraś z Was ma takie plamionka?
 
Tez mam nadzieje ze bedzie ok, jutro dolacze fotke :)
Lina jak gin mowil ze masz sie nie martwic to nie martw sie on wie co robi, wytrzymasz kochana!
 
nawiasem mówiąc też mam przeczucie ze to dziewczynka choć jeśli chodzi o jedzenie to najbardziej mi smakuje kwaśne... dzis robię szczawiową:) myślicie ze sugierowanie sie smakami na płeć dziecka sie sprawdza?? ja nie mam doświadczenia bo to moje pierwsze beby:)

To się absolutnie nie sprawdza:no:;-) Jak już wcześniej wspominałam w poprzedniej ciąży ciągnęło mnie do słodkiego a odpychało od mięsa, czyli typowo na dziewuszkę - a wyskoczył chłop jak dąb:-D

fenulka przezierność karkowa to bardzo ważne badanie, gin sprawdza wielkość tkanki karku twojego dzidziusia. Jeżeli jest podwyższona to łatwo można wykryć jakieś tam (dokładnie nie wiem:sorry2:) wady u dzidziusia.

Zdaje mi się, że chodzi o zespół Downa, ale nie jestem do końca pewna:sorry2:
 
- imbir świeży z wodą;
- migdały bez skórki;
- należy coś przegryźć przed wstaniem z łóżka, a potem najlepiej poleżeć jeszcze z 15-20 minut;
- nie łączyć płynów z pokarmami stałymi: jak jesz kanapkę, pij dopiero po jakichś 30. minutach, zupę i drugie danie też powinno oddzielać tyle czasu;
- jedz często i małe porcyjki
 
witajcie kobietki:) wpadłam na chwilkę bo dzis miałam kiepski dzien;( mała cos strasznie marudna no i ja cos kiepsko sie czuje...ledwo wstałam z łozka..rano sie czułam bardziej zmeczona niz wieczorem...tak jakbym wogole nie spała...

ciesze sie ze wizyty u ginka udane:):):)

pozdrawiam i moze jutro cos wiecej naskrobie:):):)
 
Wczoraj byłam u lekarza i dostałam czopki działające przeciwwymiotnie! O dziwo zadziałały :-) i dziś w końcu nie wymiotowałam (odpukać ;-)). Czopki są na receptę, nazywają się Torecan.
Koszt czopków ok 8 zł, ale, że są refundowane są po ok 2 zł :-)
Nie wiem czy każda z nas może ich używać. Ja wymiotowałam nawet po wodzie, w ciągu 2,5 tygodnia 'schudłam' 5 kg!!
Są bezpieczne... :-)
 
gratuluje kobietkom ktore byly u gina ale mam jedna prosbe.... kurcze dziewczyny piszcie o wizytach w watku do tego stworzonym zebysmy mialy to wzglednie poukladane :/

lina nie martw sie brudzeniami, pomysl teraz moglas miec juz drugi okres... tzn mialabys gdyby nie ciaza. Organizm pamieta i takie brudzenia moga sie zdarzyc. moja mama miala tak przez pierwsze 3 miesiace ciazy :>

dziuba wspolczuje wymiotow w pracy, ja na szczescie mam ferie wiec kazde "niedomaganie" przeleze albo przesiedze pod kocem :>
 
reklama
Witam :)
U mnie ostatnie dwa dni - masakra. Sporo nerwów i w ogóle...niby siedze w domu, ale i tak sie dzieje...a do tego wszystkiego jeszcze hormony...no, ale 1 trymestr niby najgorszy :p
Dzisiaj musiałam się wcisnąć w spodnie ciążowe, a w poprzedniej ciązy zmieniłam je dopiero w 5 miesiącu :( Ehh...nie zdążyłam wrócić do mojej poprzedniej figury...
Gratuluje udanych badań i zdjęć fasolek!
 
Do góry