reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

och jej ale ten mój organizm jest dziwny.. w sekunde zrobiłam się strasznie głodna aż zaczeło mnie mdlić więc poszłam zrobiłam sobie 2 kanapki i teraz czuje jakby brzuch miał mi pęknąć z przejedzenia... a 2 kanapki jak na moje możliwości to nie tak dużo.. dzidzia dba żebym nie przytyła:)

karolcia bardzo mi przykro z powodu twojej córci.. ja też miałam taki czas zaraz jak sie dowiedziałam o fasolce ze byłam przerażona że dzidzia będzie chora ale teraz już sie uspokoiłam to chyba hormony to powodowały...

nawiasem mówiąc też mam przeczucie ze to dziewczynka choć jeśli chodzi o jedzenie to najbardziej mi smakuje kwaśne... dzis robię szczawiową:) myślicie ze sugierowanie sie smakami na płeć dziecka sie sprawdza?? ja nie mam doświadczenia bo to moje pierwsze beby:)
 
reklama
Nanusia, ja tez mam termin na 30.09/01.10! Fajnie, mamy podobnie wszystko. No i gratuluje, bo faktycznie to cud, jak mozesz napisac to napisz ile sie staraliscie o dzidzi?

BigChild, staraliśmy się o dzieciątko prawie 3 lata, ale wreszcie się dokczekaliśmy. Teraz tylko mam nadzieje,ze w sobote lekarz potwierdzi,ze wszystko jest ok z moja fasolka.
 
Oj ten mój telefon - nie miałam żadnej informacji, ze ktoś zostawił wiadomość na poczcie głosowej - tak z ciekawości sprawdziłam - a tam niespodzianka. Połozna się nagrała, że zaprasza mnie 17 lutego na wizytę. No to super - może teraz zało,zy mi kartę ciąży. Zobaczymy. Bo tutaj do 3 miesiąca - nie za bardzo traktują ciąże - jako
ciąże.
Jak tam Dziewczynki po południu? Dobre samopoczucie - bo ja zasypiam na siedząco.
pozdrawiam
 
Ja znalazłam na to "mały sposób" - wieczorem mąż przygotowuje mi kromkę chleba z dżemem, zebym rano przed wstaniem mogła juz coś przegryźć, a potem w ciągu dnia jak zaczyna mnie mulić to coś przegryzam. Śniadanie w pracy dzielę sobie na 4 porcje, mam też w pracy suszone morele, po które mogę sobie sięgnąć do szuflady w każdej chwili. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale trochę pomaga - nie dopuszczam do pustego żołądka przez dłuższą chwilę, kwasy żołądkowe ciągle mają jakieś małe zajęcie i jakoś leci...
 
witam.
jak samopoczucie-do bani złapało mnie mega przeziębienie(jak nie grypa jakaś).i mnie kaszle i cieknie z nosa. nie idę do lekarza bo chyba nie ma sensu na razie-i tak mi nic sensownego nie przepisze. piję mleko z czosnkiem i miodem, herbatę z dzikiej róży zaraz idę jakiś syrop z cebuli zrobić. Jutro mam wolne i muszę się szybko wykurować bo w piątek muszę być w pracy :-( ehh.

do spodni też ledwo wchodzę ale jak zapnę guzik to gniecie i brzuch boli. Byłam na wizycie u ginka w poniedziałek, widziałam serducho pukające.Także wszystko ok, poza moją tarczycą ale mam ten lek to jakoś powinno być ok. Mdłości powolutku ustępują. Rano mnie trochę "ponaciągało" z tej flegmy raczej.

Zmykam dziewczynki bo padam na twarz i witam nowe mamuśki;-)

Miłego mamusie
 
My już po obiadku, (kupiłam sobie kilka pierogów z jagodami bo miałam straszną ochotę)
Mam nadzieję, że mi nie zaszkodzi bo jak zobaczyłam w sklepie to nie mogłam się opanować:-p

Magda84 współczuję przeziębiebia:-( Ja bym nie umiała napić się mleka z czosnkiem, za to uwielbiam czosnek i dużo go w kuchni używam:tak: A miód jem łyżkami czy jestem chora czy nie:-)

nanusia82 3 lata to sporo czasu. Ale najważniejsze, że się udało:tak:

My na szczęście nie mięliśmy problemów z zajściem w ciążę. Z Bartusiem zaszłam w pierwszym cyklu staranek a teraz w czwartym cylku.

fenulka przezierność karkowa to bardzo ważne badanie, gin sprawdza wielkość tkanki karku twojego dzidziusia. Jeżeli jest podwyższona to łatwo można wykryć jakieś tam (dokładnie nie wiem:sorry2:) wady u dzidziusia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
laski, zwymiotowałam w pracy!!!! :szok::szok: całe szczęście złączyłam klasy z koleżanką b o mało dzieci już było, siedze se wycinamy z dzieciakami litery na bal karnawałowy i nagle tak mi sie słabo zrobiło, wychodze do kibelka i... wiecie... no masakra!! :szok::szok:

gratuluję wszystkim po wizycie dzisiejszej!!

Karolcia - okropnie współczuję przeżyć z córeczką i powodzenia tym razem!!

ogólnie należę do tych zasypiających w każdej pozycji, za to założę się że jak się wieczorem położę to będzie wielki problem...

miłego wieczoru!
 
Do góry